Ukrainian Beauty продовжує розвивати українську культуру на весь світ.

0
293

Протягом 7 років команда неурядового проєкту Ukrainian Beauty знімкує комплекси українського народного вбрання.

12 листопада 2022 року стартує наш великий спецпроєкт THEGREATBEAUTYUA. Це захід по популяризації української народної культури на весь світ, збір коштів на розвиток нашого проекту, коштів на наближення нашої з Вами спільної перемоги, а також церемонія вручення Премій Посланцям Доброї Волі і самим красивим жінкам нашого проекту. Церемонія відбудеться із виставкою наших фотографій, а саме робіт Андрія Головахи, Олега Пелеха, Миколи Заварики і Наталі Дворницької. Також ми Вас запрошуємо на шоу автентичних українських костюмів з колекції пані Мили Вишиванки, ярмарок майстрів і на святкове шоу учасниць нашого проекту, що відбудеться в Малій Опері, в 14 годині за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 5.
Засновниця та продюсер проекту, Галина Совенко.

Століття потому в кожному селі була своя мода і своя сакральна вишивка на сорочках. Складаємо ми народні костюми із вченими, істориками, етнографами, музейниками, які з точністю до 30 метрів ладні за допомогою артефактів визначити наші культурні кордони. Так, ми зафіксували близько 2000 таких комплексів народного вбрання.
Подейкують, що під час другої світової війни Черчілю принесли на розгляд бюджет країни. Погортавши документ, він зазначив: ” А де ж витрати на культуру? — То ж війна йде! Яка культура? — Якщо немає культури, то навіщо ми тоді воюємо? ”
Також хочу зазначити, що популяризація України як держави, української народної культури є частиною державної політики , як зовнішньої так і внутрішньої.
Крім того, описуючи ці комплекси народного вбрання доступним для дітей способом, команда нашого проекту ставить ціллю відродження знань, впровадження нових освітні програми для діток, відновлення знищеного пласту знань про наше коріння, нашу духовну силу, нашу ідентичність. Таким чином, наші дії відповідають таким цілі сталого розвитку ООН як якісна освіта та збереження миру у всьому світі.

Колекціонер українського традиційного одягу – Людмила Широбокова (Мила Вишиванка) збирає, реставрує та зберігає традиційне вбрання різних регіонів України. На волонтерських засадах, більше 5 років, проводить освітню роботу пов’язану з етнорегіональною своєрідністю України та українців, а саме – історія традиційного вбрання, ремесла, традиції, обряди та побут українців. Пропагує красу нашої України і українців. Починаючи 2018 р. приймала участь у зйомках документальних фільмів, телепередач, фестивалях та фотовиставках. Є співзасновником Етно-проекту «СКРИНЯ».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я