Арт-проєкт «ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!» : вперед і лише вперед…

0
137

Київ, 17 жовтня 2022 року,  понеділок, ранок 236 дня війни, виття сирени, атака дронів-камікадзе підстуних рашистів, вибухи у Шевченківському районі столиці, руйнування інфраструктури нашого багатостраждального рідного міста… Ось так і живемо вже восьмий місяць поспіль… І все ж, попри безсилу лють виродків – орків, починаємо новий робочий тиждень у бадьорому настрої.

             

Бо життя не стоїть на місці. І окрім неприємностей у кожного із нас є ще й чимало причин для радості… Отож, друзі, я хочу хочу поділитися із вами гарною новиною. Нарешті отримав черговий випуск журналу “Образ-м” (“Образотворче мистецтво”), у якому на 14-17 сторінках надруковано досить розлогу статтю відомого мистецтвознавця Наталії Бондаренко “Три іпостасі українського мистецтва “. Від першого до останнього рядка ця публікація присвячена Міжнародному арт-проєкту “Повертайся живим! “, який разом із Наталією Бондаренко, Ганна Ярова та Костянтин Чернявський ми заснували ще у перші дні війни.

 

         

Хочемо подякувати творчому колективу журналу за увагу до нашого дітища. Воно, попри суворі реалії військового сьогодення, живе і розвивається. У статті йдеться про те, що до реалізації арт-проєкту долучилися 120 митців із 5 країн світу. Так, і справді, було, коли моя колега Наталія Бондаренко відправила статтю до редакції головного рупору Національної спілки художників України кілька місяців тому.

       

Нині у нашому інтернаціональному мистецькому колі вже близько 150 (!!!) художників із 6 (!!!) європейських країн. Нещодавно до нас приєдналися словацькі живописців… Ось так! Бо, як свого часу сказав Поет, “… і рости, і діяти нам треба!” Хочу запевнити усіх, хто уважно спостерігає за проектом “Повертайся живим! “: на досягнутому зупинятися ми не збираємося.

         

Адже все більше й більше порядних творчих людей із різних країн світу піднімаються на боротьбу із лютими ворогами України на фронті Духовності та Культури. Сподіваюся, що і про їхній особистий внесок у нашу велику Перемогу ми розкажемо поціновувачам сучасного образотворчого Мистецтва вже у наступних випусках дуже потрібного кожному із художників, мистецтвознавців та журналістів видання “Образ-м”… Борімося – поборемо! Слава Мистецтву! Слава Україні! Віримо у нашу велику Перемогу і кожен – на своєму робочому місці – добрими справами наближаємо її щасливу мить!

#Мистецтво #НСХУ #ЗСУ #ВірювПеремогу #Творчість #Художники #СергійКомісаров #Повертайсяживим #ЖурналОбразМ #ОбразМ #Київ #ЯлюблюКиїв #Україна #ЯлюблюУкраїну #Перемога #Хронікивійни #Війна #СергійКомісаров #Укрпресінфо

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства «УКРПРЕС-ІНФО», арт-критик, організатор художніх виставок та пленерів, Заслужений журналіст України

Фото автора

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я