Плакати Ігоря Погорєлова : все для фронту, все для Перемоги!

0
215
«Боротися, шукати, знайти – і не здаватися!» Безсмертна справа шляхетного Альфреда Лорда Теннісона (хто читав книгу «Уліс», мене зрозуміє і без подальших пояснень) живе і торжествує!

Сьогодні до учасників Міжнародного арт-проєкту «Повертайся живим!», який три місяці тому ми започаткували разом із відомими українськими мистецтвознавцями Наталією Бондаренко та Ганною Яровою, долучився талановитий українських живописець та графік Ігор Погорєлов.

Він, на жаль, не встиг взяти участь у Першій ПЕРЕСУВНІЙ Міжнародній виставці «Повертайся живим!» у травні цього року. Але палке бажання бити ворога на фронті Культури разом із ще 120 художниками із 5 держав Європи у пана Ігоря не зникло.

Тому через мистецтвознавця Тетяну Литвиненко наш колега, який нині живе і працює у прифронтовому Харкові,  передав для посилення  проєкту «Повертайся живим!» три принти  своїх антипутінських плакатів : «За кораблем», «Агонія небожителя» та «Ляльковод».

Дякуємо щиро за цей чудовий мистецький дар, шановний друже! Ви, як мовиться, потрапили у яблучко. Це саме те, що треба. Адже найближчим часом  наша ПЕРЕСУВНА колективна виставка «Повертайся живим!» із військового шпиталя на Вінниччині переїздить до іншого медичного закладу, у якому проходять курс реабілітації славні солдати та офіцери Збройних Сил України.

Переконані : плакати Ігоря Погорєлова допоможуть нашим захисникам скоріше одужати і повернутися у стрій, аби нарешті зламати хребет підступним оркам.Слава Україні! Слава Збройним Силам України! Віримо у нашу Перемогу. І кожен – на своєму робочому місці – добрими справами наближаємо її щасливу мить!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту “Повертайся живим! “

Фото – автора

#Україна #ЯлюблюУкраїну #Київ #Повертайсяживим #ВиставкаПовертайсяЖивим #Арт_проєктПовертайсяживим #ЯлюблюКиїв #ЗСУ #війна #Перемога #СергійКомісаров #ВірювПеремогу #Укрпресінфо #ПрограмаМистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine #ЗСУ #ІгорПогорєлов #художникІгорПогорєлов

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я