Творчий доробок художниці Злати Шишман до Міжнародної виставки «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!»

0
385
 «З любов”ю у серці. Попри все…» – так називається крайня (ніколи не пишу «остання»!) виставка молодої талановитої української художниці Злати Шишман та її батька, Заслуженого художника України Івана Шишмана, яка відкрилася  у стінах Ізмаїльскої картинної галереї наприкінці квітня.

Проект, який вдалося здійснити Ізмаїльській картинній галереї, художникам Івану та Златі Шішман та їхнім друзям, створено насамперед в ім’я перемоги Мистецтва над силами зла! Тема «З любов’ю у серці. Попри все…» – дарує надію та віру на позитивні зміни на фронті, обов’язкову перемогу Добра над злом! Адже після найтемнішої ночі обов’язково настає ранок!Світле філософське мистецтво Івана та Злати Шішман глибоко символічне та натхненне!

Я щиро привітав із цією яскравою мистецькою подією, яка відбувається в умовах війни, мисткиню, із якою познайомився п”ять років тому – на пленері у Славсько, в арт-резиденції «Карпатський рай». Ще тоді, у мальовничих Карпатах,  мені дуже припала до душі творчість цієї об”єктивно обдарованої Людини.

Злата Шишман  дивиться на світ Божий широко розплюшеними очима. І знаходить навколо себе позитив і лише позитив! А потім все побачене з”являєтся на її наповнених сонцем і світлом картинах. Я запропонував Златі долучитися до Міжнародного арт-проекту «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!». Відповідь, як я й сподівався,  була позитивною. Щиро радію із цього. Адже такі талановиті молоді художники, як Злата Шишман, сьогодні дуже потрібні  Україні.

Для колективної  виставки, яка відбудеться наприкінці травня у Києві, художниця із Одещини запропонувала три своїх роботи :

  1. «Молитва за Мир»; 2022 р.; полотно/олія; 110*150.
  2. «Молитва Ігуменії»; 2022 р.; полотно/олія; 150*110.
  3. «Великоднева радість. Надюшка»; 2022 р.; полотно/олія;50*60.

Виберемо дві із них – такими є умови конкурсу. Сподіваюся, що моя посестра по безмежному цеху сучасного образотворчого Мистецтва Злата Шишман приїде із Вінниці (вона тимчасово переїхала до цього міста –  у  зв”язку із загостренням військової ситуації у Одеській області) на відкриття нашого колективного вернісажу. А після Перемоги я обов”язково запрошу цю художницю взяти участь у одному із пленерів, які відбудуться на Півдні України.

Слава Мистецтву! Слава ЗСУ! Слава Україні! Віримо у нашу Перемогу і кожен – своїми добрими справами, в тому числі й на Мистецькому фронті – наближаємо її щасливу мить!

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МИТЦІВ, ЯКІ МАЮТЬ БАЖАННЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ АРТ – ПРОЕКТІ «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!»:

Шановні друзі! Запрошую всіх українських та закордонних художників долучатися до Міжнародного арт-проекту “Повернись живим!” Проект реалізується під патронатом НСХУ. Спитаєте : “Чи варто нині організовувати велелюдні мистецькі заходи? Може, ще не час?… ” Відповідаю : “Варто, дорогі мої друзі – митці! Адже Перемога кується не лише на передовій, а й в тилу. В тому числі, і на Культурному фронті… ” Участь у митецькому проекті “Повернись живим!» – безкоштовна. Всі роботи, які демонструватимуться на підсумковій колективній виставці, запланованій на найближчу перспективу, повертаються їхнім авторам. Принти цих картин організатори Міжнародного арт-проекту «Повернись живим!» повезуть на фронт, аби показати цю пересувну виставку солдатам та офіцерам Збройних Сил України. Також принти робіт побачать поранені військовослужбовці, які проходитимуть курс лікування у шпиталях. Маємо домовленність із низкою мистецьких організацій країн Європи щодо проведення міжнародних виставок на їхніх теренах. За підсумками вернісажу буде видано каталог. Фото та стандартний опис картин (автор, матеріал, розміри та рік створення) надсилайте мені у приват Фейсбуку або на електронну адресу за адресою : komsv@ukr.net Подробиці про наш проект читайте у мене на сторінці в Фейсбуці. Щодня розповідаю про творчість митців, які вже надіслали на розгляд журі конкурсу фотографії своїх робіт та пройшли відбір. Наш вернісаж – не за горами. Точну дату та місце його проведення повідомлю додатково кожному із учасників.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ХУДОЖНИЦЮ :

Шишман Злата Іванівна – член НСХУ з 2018 р. Народилась 23.10.1995 в сім‘ї Заслуженого художника України Івана Шишмана. Завершила з відзнакою Одеську державну академію будівництва на архітектури, за напрямом «Образотворче мистецтво». Працює у техніці олійного живопису.

Активно приймає участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських виставках, пленерах та конкурсах з живопису.

Була нагороджена(основні нагороди):

-орденом «За розбудову України», червень 2019 р.

-орденом «The best artist” та дипломом переможця  міжнародного мистецького  пленеру -конкурсу  «Best Artist» 2020 р., м. Вінниця.

-дипломом «За кращий твір» в області образотворчого мистецтва в номінації «Живопис»; грудень 2020;

– дипломом лауреата другого ступеня щорічної Премії Одеської обласної ради талановитої молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя в номінації «За творчі досягнення»;2020 р.

-медаллю «Українська берегиня», серпень 2021 р.

– грудень, 2021 р. – отримання звання “Човек на годината -2021” за професійну діяльність в сфері живопису, м. Одесса.

Паралельно з творчістю, Злата Шишман викладає живопис, малюнок і композицію в художній школі ім. К.К. Костанді, м. Одеси.

Твори знаходяться в приватних колекціях в Україні, США, Великобританії, Болгарії, Литві, Іспанії, Польщі, Франції.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту

Фото із архіва художниці Злати Шишман

#Повернисьживим #арт_проектПовернисьживим #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine #ЗСУ #Перемога #ЗлатаШишман  #ТворчістьЗлатиШишман #ЗСУ #ЗбройніСилиУкраїни

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я