Творчий доробок Народного  художника України Володимира Слєпченка до Міжнародної виставки «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!»

0
214

Ну, ось – нарешті… Дочекалися. До нас підтягується важка артилерія! Тому – переможемо! Неодмінно переможемо! Із радістю інформую усіх митців та поціновувачів живопису : до реалізації Міжнародного ар – проекту «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» приєднуються «важковаговики» сучасного образотворчого Мистецтва.

     

Щойно я звернувся (із допомогою месенджера) до Народного художника України Володимира Слєпченка взяти участь у реалізації нашої амбітної мети – і відповідь не забарилася. Пан Володимир відгукнувся практично миттєво.

             

Ось що написав мені художник, відповідаючи на пропозицію взяти участь у проекті «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!»: «Вітаю, друже! Щиро дякую за запрошення, всі мої картини на тему війни будуть експонуватися  на виставці у Львові  – з 17 травня і до Перемоги. Тому можу запропонувати віртуальні картини із проекту «Обличчя війни». Можете зробити цифрові репродукції для виставок на Сході, аби ці роботи побачили солдати та офіцери Збройних Сил України – наші мужні захисники…»Воістину : старий друг ліпший нових двух!

   

Дякую журналістській долі, яка свого часу поріднила мене із паном Володимиром на пленері у арт-резиденції «Карпатський рай» у Славсько. Якщо не помиляюся, відбулося це 5 років тому… Ніколи не забуду наші філософські бесіди та Ваші мудрі життєві настанови, шановний пане Володимире! Пригадую, що ще тоді, у гостинному Славсько,  Ви якось сказали мені : «Від наших північних сусідів усього можна чекати… Це дуже «специфічні» люди… Так що треба пильнувати, бо від них усього можна чекати…»

             

Ось і дочекалися – війна в Україні, пане Володимире, страшна війна… Для виставки члени журі відберуть лише дві роботи Володимира Слєпченка. Визначатися, які найкращі, досить непросто. Адже всі ці полотна, виконані у непересічній авторській манері (йдеться про проекти : «Обличчя війни» та «Революція гідності» ), є справді цікавими – яскравими за формою та глибокими за змістом. І всі вони – на сто відсотків – перегукуються із ідеєю Міжнародного арт-проекту «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!». У всіх без винятку картинах Володимира Слєпченка  чітко та рельєфно відчувається активна  громадянська позиція цього українського  художника зі світовим ім”ям.

           

Особисто мені дуже сподобалася картина «Переможець» із циклу «Обличчя війни», написана ще у далекому 2014 році. Пророча робота. Можна сказати, що митець ще тоді наче у воду дивився… Скоріше б вже український лицар на коні переміг у цьому безкомпромісному двобої свого підступного супротивника, який протягом століть точить свої гнилі зуби на наш рідний край! Не залишимо цьому зайді жодного шансу… В тому числі – і на Мистецькому фронті… Адже з нами Бог. А, отже, Перемога буде за нами! Слава Мистецтву! Слава ЗСУ!

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МИТЦІВ, ЯКІ МАЮТЬ БАЖАННЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ АРТ – ПРОЕКТІ «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!»

Шановні друзі! Запрошую всіх українських та закордонних художників долучатися до Міжнародного арт-проекту “Повернись живим!” Проект реалізується під патронатом НСХУ. Спитаєте : “Чи варто нині організовувати велелюдні мистецькі заходи? Може, ще не час?… ” Відповідаю : “Варто, дорогі мої друзі – митці! Адже Перемога кується не лише на передовій, а й в тилу. В тому числі, і на Культурному фронті… ” Участь у митецькому проекті “Повернись живим!» – безкоштовна. Всі роботи, які демонструватимуться на підсумковій колективній виставці, запланованій на найближчу перспективу, повертаються їхнім авторам. Принти цих картин організатори Міжнародного арт-проекту «Повернись живим!» повезуть на фронт, аби показати цю пересувну виставку солдатам та офіцерам Збройних Сил України. Також принти робіт побачать поранені військовослужбовці, які проходитимуть курс лікування у шпиталях. Маємо домовленність із низкою мистецьких організацій країн Європи щодо проведення міжнародних виставок на їхніх теренах. За підсумками вернісажу буде видано каталог. Фото та стандартний опис картин (автор, матеріал, розміри та рік створення) надсилайте мені у приват Фейсбуку або на електронну адресу за адресою : komsv@ukr.net Подробиці про наш проект читайте у мене на сторінці в Фейсбуці. Щодня розповідаю про творчість митців, які вже надіслали на розгляд журі конкурсу фотографії своїх робіт та пройшли відбір. Наш вернісаж – не за горами. Точну дату та місце його проведення повідомлю додатково кожному із учасників.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів, співзасновник Міжнародного арт – проекту  «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!»

Фото автора та Слєпченка та Сергія Григор”єва

 

 #Повернисьживим #проектПовернисьживим  #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine   #ЗСУ  #Перемога #ХудожникВолодимирСлєпченко #творчістьВолодимираСлєпченка
 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я