Реалізація мистецького проекту «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» розпочалася

0
269

Як посієш вчасно – то і зійде рясно… Добрий ранок, дорогі друзі! Сьогодні – 57 день війни. Я- в Києві і починаю ранок 21 квітня у бадьорому та піднесеному настрої. Я не шуткую – так і є! Ще вчора ввечері перевірив електронну пошту і зрадів, наче мала дитина : як же це чудово, що у мене стільки добрих друзів у мистецькому середовищі!

Адже справжні друзі пізнаються не лише у біді, а й у радості… 20 квітня разом із українським мистецтвознавцем Наталією Бондаренко ми оголосили про старт міжнародного арт- проекту «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» і одразу – bingo! Удача! На нашу пропозицію долучитися до реалізації цієї ідеї найоперативнішим чином (!!!) у режимі «сьогодні на сьогодні» відгукнулися мої друзі – відомі українські митці Тетяна Кугай та Олексій Владимиров. Вони надіслали фото своїх робіт, які ввійдуть у експозицію колективної виставки «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!»
Картини Тетяни Кугай (1. “Наша славна Україна зажурилася”. Папір, олійна пастель, 42х30 см, 30.03, 2022
2. “Квіти війни”. Папір, олійна пастель, 42х30 см, 15.03, 2022).

та Олексія Владимирова (1. “Янгол охоронець Миру”, папір, олійна пастель, 42×30, 2022
2.”Покрова Богородиці”, папір, олійна пастель, 42×30, 2022).
ви можете побачити на фото у цій публікації. Це саме те, що треба, дорогі мої друзі – худождники! Адже справжній патріотизм – це громадянське почуття, змістом якого є любов до Батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, гордість за надбання національної культури, особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, історії, традицій, готовність діяти в інтересах Вітчизни та постати на її захист у разі необхідності. Дякую, дорогі мої друзі Тетяно та Володимире!
Як мовиться, ви потрапили у ноти буквально із першого акорду тремтливої мелодії, яка називається «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ!» Про наш арт-проект, шановні друзі – художники, читайте за посиланням у Міжнародному інформаційному агентстві УКРПРЕС-ІНФО https://ukrpres.info/…/%d1%83-%d0%b2%d0%b8%d1%82%d0%be…/
Із великим нетерпінням чекаємо на нові роботи – картини, гравюри, плакати, скульптури… Все буде Україна, дорогі митці! Слава ЗСУ! Слава Україні! Слава Мистецтву!
Віримо у нашу велику Перемогу і кожен – в тому числі, і на культурному фронті – добрими справами своїми наближаємо її щасливу мить!

PS : ДРУЗІ – ХУДОЖНИКИ! НАДСИЛАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА,  ФОТО ВАШИХ РОБІТ МЕНІ  У ПРИВАТ ФЕЙСБУКУ АБО НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ komsv@ukr.net

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я