У витоків мистецького проекту «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ»

0
359

Зло не може зупинитись. Такою, на жаль,  є його внутрішня природа. Але зло можна (і потрібно!) зупинити. Зробити це можна не лише силою зброї, а й силою творчості.

Сьогодні, у 56-й день війни росії проти України, хочу поділитися радістю із поціновувачами сучасного образотворчого Мистецтва. Разом із відомим українським мистецтвознавцем та керівницею дитячої художньої студії Наталією Бондаренко ми започаткували новий арт – проект «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ».

У ньому можуть  брати участь усі бажаючі – як професійні художники, так і митці –аматори різних вікових категорій. Вимога до учасників єдина : вони повинні серцем і душею відчувати усі тяжкості війни і свято вірити у нашу велику  Перемогу. На першому етапі проекту «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ» до його реалізації вже долучилися юні вихованці художньої студії, якою керує Наталія Бондаренко.

Поки що спілкуємося із талановитими дітьми  у дистанційному режимі, із допомогою сучасних Інтернет – технологій. Адже більшість хлопчиків та дівчаток разом із їхніми батьками, рятуючись від війни, перебувають за межами Києва. В тому числі й за кордоном.

Сюжети малюнків та  картин учнів пані Наталії піднімають бойовий дух солдатів та офіцерів Збройних Сил України та підвищують мотивацію наших захисників до здобуття Перемоги. Далі буде! В тому числі, плануємо організувати та провести кілька колективних художніх виставок  робіт учасників проекту  «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ» всіх вікових категорій.

Вони відбудуться  вже після нашої Перемоги над загарбниками – у кращих виставкових залах столиці. Якщо і вам також цікаво долучитися до цього арт – проекту, будь ласка, пишіть у приват. Відповімо усім! І з великою радістю будемо співробітничати із кожним.

Дивіться вперед із вірою, назад – із вдячністю, а навколо себе – із Любов”ю, дорогі наші друзі – митці. Саме це і є запорукою успіху у будь – яких починаннях, особливо, коли йдеться про творчість. Слава Мистецтву! Слава ЗСУ! Віримо у нашу Перемогу і кожен – на своєму місці – добрими справами наближаємо її щасливу мить…

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

 

 #Повернисьживим #проектПовернисьживим  #НаталіяБондаренко #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine   #ЗСУ  #Перемога

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я