Дніпро – це Україна! Без варіантів

0
248

Доброго ранку, Україна! Я – у Києві. Починаємо ранкову перекличку… Ось ще одна ніч тривоги нашої залишилася у минулому… Вірніше, ніч тривоги і надії. Адже, засинаючи, усі ми мріємо, що обов’язково прокинемось живими і здоровими.

                 

А потім, повільно розплющивши очі, за вікном своїх домівок знову побачимо блакитне небо над головою. Виявляється, це так важливо – просто побачити небо, із якого на землю не падають бомби та ракети віроломних ординців, які намагаються будь-що поставити Україну на коліна.

                     

Дякуючи Богові та нашим славний воїнам Збройних Сил України, ось вже 29 днів поспіль маячня їхнього “головнокомандувача” є і залишається нездійсненною маніакально-депресивною мрією. Сьогодні, 23 березня, я вирішив написати ще один пост про моє перебування у Дніпрі, куди я їздив у журналістське відрядження минулого тижня. Ну, а ще могили рідних і близьких мені людей відвідати…

                       

Але я – не про справи сімейні. Я – про настрій Дніпра та його жителів, який відчув своїм серцем. Мої дорогі земляки перебувають у гарному психологічному тонусі. Місто готове дати рішучу відсіч оркам, якщо, не приведи, Господи, у їхніх пустопорожніх головах виникне бажання перевірити Дніпро на міцність. Місто – куди не глянь – вбране у наші національні кольори.

                       

І інших не передбачається. Адже Дніпро – це Україна! Без варіантів. На цьому місто стояло і стоятиме – як би не біснувалася орда. Ось так виглядає Дніпровський Театр опери та балету. Нині – з об”єктивних причин – артистам не до вистав. Тому й на афішах про це не йдеться. Подивіться, що на них написано… Отож бо й воно, друзі! Дніпро та дніпряни рішуче налаштовані на Перемогу. І відступати їм немає куди. За ними – Київ. А разом із Києвом – тисячі українських міст та сіл, які є нашими, українськими. Й такими вони були і залишатимуться назавжди.

                 

Адже на силу є пересилок… Саме це вселяє у серця кожного із нас Віру, що Перемога буде за нами. Позаяк ми – на своїй рідній землі…Зберігайте спокій. Вірте в Україну. Крапка.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

Фото автора

Плакат  – Saulius Kruopis, Литва

#війна #Вітчизнянавійна #Дніпро #ЯлюблюДніпро #Україна #ЯлюблюУкраїну #Перемога #СергійКомісаров #Укрпресінфо

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я