“Державна зрада не передбачає особистого зобов’язання”

0
165
Біля офісу Генерального прокурора пройшов мітінг громадян України . Вони  вимагали щоб під час розгляду апеляційної скарги, прокурор наполягав на триманні під вартою Петра Порошенка з можливістю внесення застави у розмірі 1 мільярда гривень, відповідної статкам обвинуваченого.
“Петру Порошенку інкримінують дві статті – «державну зраду» та «сприяння діяльності терористичних організацій». Він, перебуваючи на посаді президента України, за для «задоволення власних політичних інтересів, недопущення падіння політичних рейтингів та рівня довіри» вступив в змову з бойовіками які підтримують російску агресію відносно  нашої  держави
Враховуючи тяжкість обвинувачень, вважаємо особисте зобов’язання недостатнім запобіжним заходом для Порошенка.
Маючи необмежені ресурси, екс-президент може ухилятися або впливати на хід слідства та здійснювати тиск на свідків” — зазначають мітингувальники.
Представники ГО”Європейська країна” в лиціі громадьского лідеру Ігора Криворучкоhttps:https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=7042204542516437&id=100001808832018
Громадський діяч Ігор Криворучко під стінами ГПУ вимагає рішучих кроків від прокуратури відносно дій П.Порошенко
відкрили теньови схеми відмивання грошей, та замилювання надходжень від громадян та фінансових теньових осередків та видвинули вимоги опрелюднення ,звідки поступають гроші  на рахунки  пана екс- президента Порошенко
Наша країна потребує єдності. Ніщо сьогодні не зможе об’єднати Схід і Захід України краще, ніж арешт Петра Порошенка. Має бути реалізований суспільний запит на справедливість у вигляді невідворотності покарання за скоєнні злочини. За Мінські угоди, якими тепер Україні викручують руки. За фінансування Л/ДНР, за політичні репресії, за Свинарчуків та атаки на добровольчі батальйони, за “жму руку, абнімаю” з Путіним.
На акції виступив Володимир Проценко, офіційно визнаний постраждалим учасником Революції Гідності. А також Юрій Павленко “Хорт”, який розповів як провів за ґратами 2 роки за розірваний портрет Порошенка. 2 роки за ґратами за розірваний портрет!
Юрій Павленко “Хорт” провів за ґратами 2 роки за розірваний портрет Порошенка.
Ми підтримуємо державне обвинувачення і вважаємо, що Порошенко маючи необмежені фінансові ресурси може ухилятися або впливати на слідство і продовжувати злочинну діяльність. Тому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання є недостатнім і має бути бути замінений на тримання під вартою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я