Всеукраїнський аудит туристичної галузі .ДАРТ починає.

0
173

Сьогодні в Україні налічується колосальна кількість туристичних локацій,готелів та інфраструктур для привабливості туристів.

Державне агентство розвитку туризму(ДАРТ) формує проблематику, що допоможуть створити прозору систему взаємодії між учасниками туристичного ринку

У середу 2 лютого 2022 року в національному інформаційному агентстві України «Укрінформ» відбулась  пресконференція, на якій були обговорени стратегічні плани розвитку туристичної галузі України.

Чи не вперше за 30 років Незалежності держава почала приділяти велику увагу українському туризму, усвідомлюючи значний ресурс, потенціал прибутковості та роль у формуванні репутації України у світі.

Державне агентство розвитку туризму ініціювало план заходів загальнонаціонального рівня, що дадуть змогу створити прозору систему взаємодії між учасниками туристичного ринку, встановити чесні правила та визначити стратегічні напрямки роботи.

Під час пресконференції були оприлюднені результати досліджень та збору статистичних даних за 2021 рік, озвучений план діяльності ДАРТ на 2022 рік. Серед головних тем:

Створення Національної Туристичної Організації

Прийняття Закону про туризм,

Міжвідомча співпраця у втіленні програм «Велике будівництво» та «Велика реставрація» спільно з Міністерством інфраструктури України та Міністерством культури та інформаційної політики України.

Також оголошено про проведення в Україні однієї з найвідоміших гастрономічних конференцій світу Gastromasa.

“Ми почали з пріоритезації регіонів з точки зору їх туристичної привабливості і можливостей їх подальшого розвитку та тепер чітко розуміємо,яким регіонам насамперед приділимо увагу для розвитку головних дестинацій”-заявила Голова Агенства розвитку туризму

 

Голова Агенства розвитку туризму
Мар’яна Олеськів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я