Виставка «ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ У КОЛЬОРІ» в галереї «Митець»

1
411
Чітко і за графіком! І – як завжди – на недосяжній творчій висоті! Поціновувачі сучасного образотворчого Мистецтва, які намагаються «тримати руку на пульсі» цієї воістину невичерпної теми, вже звикли : на завершальному тижні будь – якого місяця будь-якого року у київській галереї Митець ОБОВ”ЯЗКОВО  відбудеться чергова колективна виставка сучасних художників, які є вельми цікавими особистостями.

Ось і цього разу маємо те, що маємо :  25 січня розпочалася нова колективна мистецька прем”єра –  виставка «ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ У КОЛЬОРІ». На свій гуртовий арт-вернісаж нас запросили : Інна Єпішова, Ірина Стольнікович, Олексій Овчаренко, Ірина Токар, Олександр Сорокін, Ангеліна Медіна Гарсія, Олена Покорницька, Ольга Стасюк та Тетяна Кобилінська. 

Як на мене – чудова компанія, адже із багатьма живописцями із цього досить солідного списку я вже давно і добре знайомий. Із кількома із них навіть мав честь брати участь у пленерах, які відбувалися у різних куточках України. Отож, можу розповісти у деталях і про їхні творчі вподобання, і про життєві пріоритети, і про манеру написання картин…

Але свідомо цього не робитиму – позаяк виставка ко-лек-тив-на! Головне, що у день відкриття вернісажу  «ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ У КОЛЬОРІ» поціновувачі сучасного образотворчого Мистецтва, друзі та родичі художників мали можливість насолодитися «творчим багатоголоссям» усього суцвіття талановитих авторів, які зібралися на спільному арт-майданчику, як мовиться, і інших подивитися, і себе показати… Саме цим, як на мене, і цікава перша колективна виставка у галереї «Митець» на старті мистецького Нового року у найвідомішій галереї української столиці.

І ось, що прикметно : кожен із учасників цього атмосферного колективного вернісажу, на думку мистецтвознавців, які також брали участь у його відкритті, намагається своїм мистецтвом навчити людей бачити прекрасне у звичайному та повсякденному. В цьому сенсі лейтмотив виставки «ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ У КОЛЬОРІ» є актуальним як ніколи  : «Наша рідна Україна – це прекрасна мальовнича земля, а не просто територія у центрі Європи.

Рідну землю завжди варто оспівувати у образотворчому Мистецтві. Адже Україна – це тисячі дивовижних красивих і неповторних куточків. Але, якщо добре придивитися, то ви зможете побачити красу навіть і у буденному, тому, що нас оточує на побутовому рівні. Хочеться, аби цю ліпоту бачили не лише митці, а й звичайні люди. Але для цього важливо, щоби вони якомога частіше безпосередньо  брали участь у відкритті колективних вернісажів і відчували «мистецьке багатоголосся» серцем та душею»…

Адже, якщо говорити по суті, сірості і буденності у нашому житті вистачає, а культурна людина завжди прагне до протилежного! І його якраз й треба шукати у виставкових залах добре відомих широкому загалу мистецьких галерей. Саме цим і запам”ятається учасникам вернісажу «ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ У КОЛЬОРІ» його урочисте відкриття. Картини, ікони,  графіка, скульптура – все цікаве!

А на завершення публікації хочу акцентувати вашу увагу на тому, що ця виставка триватиме до 31 січня. Двері галереї «Митець» (нагадаю : вона розташована на вул. Великій Васильківській,12) завжди гостинно відкритті перед людьми, закоханими у красу навколишнього світу.

До завершення роботи виставки  «ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ У КОЛЬОРІ»  ви зможете зустрітися із її учасниками, які практично щодня відвідуватимуть галерею «Митець». Ну, а ця інформація для тих, хто хотів побувати на відкритті, але не зміг : відео – версію старту колективного вернісажу «ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ У КОЛЬОРІ»  ви (за старою доброю традицією) побачите у програмі «Мистецька хвиля+» на каналі Ukrvideotravel у Ютубі. Монтаж програми вже розпочався!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

#ВиставкаВІДДЗЕРКАЛЕННЯУКОЛЬОРІ #ВІДДЗЕРКАЛЕННЯУКОЛЬОРІ

#ГалереяМитець #Митець #КарінаКравець #ArtgalleryMytets #ОленаКрасильникова #НаталіяВащук #ПрограмаМистецькахвиля+ #Мистецькахвиля+ #UKRVIDEOTRAVEL #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Мистецтво #СучаснеМистецтво #Мистецтво #Mustsee #сучаснеобразотворчемистецтво #Творчість #Творчество #Культура #Искусство #НСХУ #Національна_Спілка_Художників_України #NUAU #National_Union_of_Artists_Ukraine #КонстантинЧернявский

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я