Тридцятиріччя китайсько-українських дипломатичних відносин.

0
204
30 років дружби та дипломатичних відносин. Посольство КНР влаштувало грандіозну зустріч з нагоди тридцятиріччя китайсько-українських дипломатичних відносин.
Дипломати, політики і просто добрі друзі прийшли на урочистий прийом з нагоди співпраці з Китаєм. Консервативно, вишукано і водночас урочисто та душевно, так можна коротко описати подію. Захід розпочався демонстрації виставки «Нова епоха, нові перспективи»: так посол КНР Фань Сяньжун відзначив, що Китай був однією з перших держав у світі, які встановили дипломатичні звʼязки з Україною.
«Протягом 30 років відносини двох держав постійно виходять на нові рівні розвитку, а сфери співпраці невпинно поглиблюються та розширюються. Дві держави стали важливими стратегічними партнерами», – заявив він.
 «Україна – це друг та партнер Китаю. Народи двох держав завжди були дружніми один до одного. Ми маємо всі умови для досягнення ще б Фань Сяньжун.ільших успіхів у розвитку двосторонніх відносин. Прекрасні перспективи китайсько-українських відносин відкриваються перед нами вже зараз», – запевнив Фань Сяньжун
Під час офіційної частини лунало чимало сподівань на посилення співпраці України та Китаю. Так, премʼєр-міністр України Денис Шмигаль у листі, який зачитав міністр КМУ Олег Немчінов зазначив: «Всі 30 років від моменту встановлення дипломатичних відносин українсько-китайські звʼязки постійно розвиваються у стійкій, взаємовигідній співпраці, що повністю відповідає сутності всебічного, стратегічного партнерства між нашими країнами».
Зі зверненнями також виступили голова парламентської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія та заступник міністра закордонних справ (CDTO) Дмитро Сенік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я