«Горбоконики», вперед!..

0
272

«А тепер – Горбатий! Я сказав – Горбатий!»… Цитувати монолог крутого оперативника Жеглова (у неперевершеному виконанні геніального актора Володимира Висоцького) із фільму «Місце зустрічі не можна» далі не буду.

     

Позаяк у цьому конкретному випадку йдеться не про культову кіно стрічку, яка вийшла на екрани ТБ у далекому 1979 році, а про презентацію ретро – автомобілів, які свого часу були гордістю українського автомобільного виробництва… У Торгово-промисловій палаті України / Ukrainian CCI відбулася  презентація  проєкту «Українці на Rallye Monte-Carlo Classique». На старті Нового року керівники ТППУ (ще один плюс у карму Геннадію Чижикову, який не на словах, а на ділі постійно піклується про формування позитивного іміджу України у світі!!!)  стала партнером національної команди Ukraine in Rally Monte-Carlo.

     

Ця команда друзів та однодумців, фанатично закоханих у автомобілі ЗАЗ,  у 2022 році вперше братиме  участь у найпрестижнішому світовому ралі Rallye Monte-Carlo Classique на вітчизняних ретро автомобілях. На інших подивитися і себе показати наші спортсмени вирушають на улюбленцях мільйонів автомобілістів епохи розвиненого соціалізму – уславлених «Запорожцях». Екіпажі з п’яти українських міст – Києва, Львова, Тернополя, Чернівців і Запоріжжя – змагатимуться на автомобілях ЗАЗ (965, 965А, 966, 968) 1961 – 1972 років випуску.

 

Наставником української команди став Арі Ватанен – легендарний фінський гонщик усіх часів, чотириразовий переможець ралі Париж – Дакар, член Європарламенту у двох каденціях, щирий друг України. Арі зустрінеться з представниками нашої команди  у Монако.

   

«Ми зібрались, щоб побажати вдалого старту й фінішу нашим вітчизняним  екіпажам, – сказав президент ТПП Gennadiy Chizhikov. – Наші спортсмени вперше за 111 років вибороли право участі у престижних перегонах ретро автомобілів. Особливо приємно, що від України представлено й жіночий екіпаж. Участь у «Rallye Monte-Carlo Classique» стане не лише важливим кроком щодо посилення українсько-французької дружби, а й доброю нагодою нагадати про нашу державу у світі».

   

Прикметно, що до території однієї із найбагатших країн Європи наші «горбоконики» діставатимуться не своїм ходом. Вік вже не той – самі розумієте… Ветеранів вітчизняної авто промисловості  відтранстпортують до Монако на фурах. Ну, а далі, як мовиться, «… на старт, увага, поїхали!» Побажаємо українським відчайдухам удачі на цих престижних  міжнародних змаганнях. Заради справедливості варто сказати, що шанс перемогти у світовому ралі Rallye Monte-Carlo Classique українські спортсмени розглядають досить реалістично… Адже змагатися ЗАЗам  доведеться із Мерседесами, Аудіо, Вольво, Сітроенами, Рено, Фольксвагенами, тощо… А це – не жарти… Але все трапляється у спортивному житті на дорогах Європи… Тому будемо тримати за наших «горбатих» кулаки, коли вони виїдуть на старт!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

Фото автора

#ГОВідродженийКиївськийКлубАвтомобілістів #АгентствоРегиональныхИннициатив #GennadiyChizhikov #UkraineinRallyMonte_Carlo #Торгово_промисловапалатаУкраїни  #UkrainianCCI #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я