Персональна виставка Ганни Примакової «Мозаїка кольорів» у галереї “Митець”

1
304

Все, як у старій приказці : «Не було б щастя, але нещастя допомогло»… Запланована на минулий рік персональна Ювілейна (!!!) виставка картин талановитої київської художниці Ганни Примакової – через «пришестя» в Україну корона вірусу – відбулася на старті 2022 року.

      
І сталося це у культовій київській галереї «Митець», про що давно мріяла й сама мисткиня, і її однокурсники, а також друзі-живописці, меценати та журналісти… Називається ця виставка «Мозаїка кольорів».
     
Як зазначила на відкритті вернісажу щаслива художниця, вона досить довго і послідовно готувалася до свого творчого звіту. Він є важливим у її житті. А те, що запланований Ювілейний вернісаж довелося відтермінувати із об”єктивних причин – не біда.
   
Навпаки : пандемія корона вірусу в Україні у цьому контексті Ганною сприймається досить позитивно. Просто у неї було більше часу ретельніше зануритися у творчий процес… Результат цієї праці – на фото. Від себе скажу так : особисто я пишаюся, що маю у моїй приватній колекції чудову роботу цієї талановитої людини, із якою неодноразово брав участь у пленерах в Карпатах.
           
Судячи із того, що побачив на виставці у день її відкриття, можу сміливо стверджувати : нині Ганна Примакова перебуває на піці своєї творчої форми. І все найцікавіше у неї – ще попереду… Про це говорили всі : і мистецтвознавці, і колеги – художники, і поціновувачі сучасного образотворчого Мистецтва, які завітали до Ганни на її бенефіс…
   
Ну, а про заповітні мрії мисткині ви дізнаєтеся, подивившись фрагмент її виступу на урочистому відкритті виставки «Мозаїка кольорів» у коментарі до цієї публікації. Констатую : вернісаж «Мозаїка кольорів» нікого не залишив байдужим. Гурманам на замітку ще й така важлива інформація : виставка персональна виставка Ганни Примакової триватиме у стінах галереї «Митець» до 20 січня. Встигаєте!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-менеджер, організатор мистецьких пленерів

Фото автора

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я