Україна – Ізраїль : рухаємося вперед разом!

0
246

15 грудня у Києві, на території найбільшого Інноваційного парку у Східній Європі, відбулася четверта міжнародна конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit 2021. Її  було присвячено 30-річчю співпраці між Україною та Ізраїлем.

   

Головні теми дискусії, яка відбулася у онлайн і офлайн режимах і тривала більше шести годин  –  «УКраїна-ІЗРАЇЛЬ 2030: ЯК ПОБУДУВАТИ МІСТ ІННОВАЦІЙ ТА СПІВПРАЦІ»;

«МЕДИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ МАЙБУТНЬОГО: УКРАЇНСЬКО-ІЗРАЇЛЬСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО В ТЕХНОЛОГІЯХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»;

   

«FUTURE TECH PITCH BAR: КРАЩІ ІЗРАЇЛЬСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО»;

«УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ: СПІВПРАЦЯ У СФЕРІ БУДІВНИЦТВА ТА ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ»;

       

«ЕВОЛЮЦІЯ ЖІНОЧОГО ЛІДЕРСТВА: «М’ЯКА СИЛА» – КЛЮЧОВИЙ ІНСТРУМЕНТ УСПІХУ БІЗНЕСУ»;

«УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ: ЯК РОЗВИВАТИ УСПІШНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ДИВЕРСИФІКОВАНИЙ БІЗНЕС».

     

Під час урочистого відкриття заходу до учасників міжнародної конференці Ukrainian Israeli Innovation Summit 2021 (з допомогою Інтернету) звернувся прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Керівник Кабміну наголосив, що наша держава щиро  зацікавлена у розвитку нових спільних проектів із Ізраїлем та вивченні його досвіду щодо державної підтримки високотехнологічних галузей.

Також українці  зацікавлені у вивченні ізраїльського досвіду державної підтримки таких сфер як новітні технології, комерціалізація наукових досліджень, створення стартапів та заохочення інвестицій в інноваційні розробки.

Цьогоріч Україна та Ізраїль відзначають Ювілей –  30-річчя дипломатичних стосунків і планують ще більше поглиблювати співпрацю. Про це говорили учасники  Ukrainian Israeli Innovation Summit 2021. За роки його існування країнам вдалося реалізувати низку успішних проєктів. Чимало українських компаній знайшли нових клієнтів на ізраїльському ринку, а тисячі ізраїльських інвесторів вперше відвідали Україну, і нині успішно вкладають гроші в її економіку.

     

“У нас є чимало сфер, які мають величезний потенціал для розвитку. Це безпека, цифрові технології, новації. Тому такі зустрічі надають нам нові можливості для знайомств та започаткування спільних проєктів”, — заявив Посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський.Дипломат наголосив, що наша держава має велике значення для Ізраїлю через свою стратегічну важливість.

     

“Цього року ми будемо говорити про залучення інвестицій у сектор “Ріал Стейт”, індустріальних парків, інноваційних парків. Тому що в Ізраїлі є багато зацікавлених у такій роботі в Україні”, — зазначає організаторка Саміту Альона Новгородська.

ДОВІДКОВО : 

  • до участі у Форумі залучено 60 спікерів та більше 50 партнерів,
  • до нас завітали близько 700 офлайн-гостей,
  • понад 1500 учасників за майже 11 годин прямого ефіру долучилися до перегляду конференції онлайн.

В рамках саміту проведені два додаткових заходи: круглий стіл для мерій «Українські та Ізраїльські регіональні ради та муніципалітети: інноваційні перспективи та співробітництво» та зустріч партнерів конференції.

Також під час заходу підписано меморандум «Про створення робочої групи державно-приватного партнерства, запуск спільних програм для стартапів, інвестиційних роуд-шоу, та освітньої програми в області ІТ» між мерами міст Дніпро та Нетанія. Та анонсовано спільний освітній проект Global Israeli Initiative з посольством Ізраїлю в Україні та компанією Alice Code для українських та ізраїльських студенток перших курсів і дівчат старшого шкільного віку.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Міжнародного інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

Фото автора

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я