Персональна виставка Михайла Поживанова «У МІСТІ Й ЗА МІСТОМ»

0
257

Плюс один! Або – нашого творчого полку додалося! На презентації четвертої персональної виставки Михайла Поживанова «У МІСТІ Й ЗА МІСТОМ», яку було відкрито у стінах київської галереї «АВС-арт» 2-го листопада цього року, голова Національної спілки художників України Костянтин Чернявський вручив щасливому авторові прекрасних картин членський квиток!

            
Відтепер відомий український політик, громадський діяч, бізнесмен і меценат є повноправним членом НСХУ, із чим його щиро привітали усі учасники цього яскравого атмосферного вернісажу. Я також приєднуюся до поздоровлень : живопис такого високого рівня є підтвердженням професіоналізму Михайла Поживанова!
       
Так тримати й надалі. Вперед і лише вперед! Адже, судячи із робіт, які ми побачили на виставці «У МІСТІ Й ЗА МІСТОМ», автор буквально фонтанує новими творчими задумами. Будемо із великою увагою стежити за творчим зростанням віднині професійного живописця і запрошувати його на пленери.
           
До речі, нещодавно ( а сталося це на відкритті колективної міжнародної виставки «Очаків – 2021» у Музеї –майстерні Івана Кавалерідзе на київському Подолі) відомий одеський бізнесмен, галерист і меценат Валерій Махін запропонував панові Михайлові взяти участь у пленері, який ми плануємо організувати і провести на півдні України вже найближчим часом.
           
Ця пропозиція залишається в силі! А для шанувальників живопису Михайла Поживанова повідомляю : робота його персональної виставки «У МІСТІ Й ЗА МІСТОМ» у галереї «АВС-арт» триватиме до 19 листопада цього року. Був сам – раджу і вам! Варто!

          

Довідкова інформація про автора

Михайло Поживанов народився 12 квітня 1960 р. в м. Дніпро. 1982 року здобув фах інженера-металурга в Московському інституті сталі і сплавів. 1986 року закінчив тут аспірантуру, захистив кандидатську дисертацію. У 1991-1994 роках навчався в докторантурі Дніпропетровської національної металургійної академії, захистив докторську дисертацію з технічних наук. У квітні 1996 р. присвоєно вчене звання професора. 2003 р. отримав другу спеціальність – юриста, закінчивши Національну академію внутрішніх справ України.
Народний депутат України ІІ, IV, V та VI скликань; міський голова м. Маріуполь (1994-1998); заступник київського міського голови (1999-2005); заступник міністра економіки України (2008-2010).
Із 1998 р. очолює створену ним ГО «Фонд муніципальних реформ «Магдебурзьке право». 2009 р. заснував художню галерею «АВС-арт», а також серію мистецьких альбомів «Імена».
Має понад 100 наукових публікацій, численні авторські свідоцтва на винаходи й патенти. Автор багатьох науково-популярних та суспільно-політичних книг. Активно підтримує мистецькі, книговидавничі та соціальні проєкти.
Навчався живопису приватно у Фердинанда Гьотца (Австрія), студії живопису та малюнка «L.Studio» (Україна), Анатолія Фурлета (Україна). Член Національної спілки художників України з 2021 р.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33
E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, організатор художніх пленерів
Фото автора

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я