Скандал У Верховній Раді

0
151

У Верховній Раді виник скандал,після раптової смерті колишнього колеги по фракції “Слуга народу Антона Полякова голова парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Трет’якова,  у чаті, заявила, мовляв, добре — одним ворогом менше.

Коли ця інформація стала відомою, у залі розгорівся скандал. Пояснюватися з приводу колеги довелося керівникові фракції «Слуги народу» Давиду Арахамії. «Пані Трет’якова дозволила собі, як мені здається, дуже необережні висловлювання. Я вибачився перед колегами, перед виборцями. Пані Трет’якова покинула зал. Ми сьогодні від імені фракції підписали лист до Регламентного комітету, щоб вони це розглянули і усунули її на п’ять днів від участі у пленарних засіданнях», — сказав Давид Арахамія в кулуарах Ради.

«Ми зібрали підписи всіх голів фракцій і депутатських груп, крім „Слуги народу“, і звернулися до голови Верховної Ради та голови Регламентного комітету щодо відкликання пані Трет’якової з посади голови профільного комітету», — додав він.

Треба нагадати ,що це не перша скандальна заява цієї депутатки ,раніше був її спич про дітей низкої якості ( Діти низької якості)  ,а цього літа Галина Третьякова висловилася про зарплати українців і заявила, що 5 тисяч гривень на місяць цілком достатньо на життя. Правда, до цього вона скаржилася, що депутатам 30 тисяч гривень замало.

Вчора, 7 жовтня, Антон Поляков розмістив на своїй сторінці в Facebook відеозапис з репортажем про позачергове засідання Верховної Ради, яке сам же й ініціював.

Засідання було присвячено соціальному захисту громадян,  на розгляді були всього два законопроекти з тих п’яти, які були подані.

Зокрема, Поляков повідомив, що більше чотирьох місяців працював над тим, щоб в зал винесли законопроекти про перегляд пенсій і соціальних виплат ветеранам, діти війни та чорнобильцям. У тому, що засідання було провалено, він відкрито звинуватив депутатів від “Слуги народу”, так як деякі з них просто не з’явились.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я