«Шоколадний будинок» приймає «ФОРУМ ДОБРИХ СПРАВ»

0
232

Сьогодні 3 вересня 2021 року у Столиці нашої Країни в Мистецькому центрі з солодкою назвою «Шоколадний будинок» відкрився шостий всеукраїнський «ФОРУМ ДОБРИХ СПРАВ»(вул.Шовковична,17/2).

Форум де звичайні українці, меценати, філантропи, бізнесмени, активісти та представники громадянського сектору обговорюють не політичні питання, а розповідають про самодостатніх українців ,які вміють дивувати та надихати на добри справи.

Також на форумі кожен учасник з радістю розповідає про тих ,хто потребував допомоги суспільства в вирішенні як здавалось «невирішених» питань ,з  якими труднощами зіткнулися благодійники та які були реальні механізми для досягнення результату.

На відкритті вже  шостого всеукраїнського «Форуму Добрих Справ» було багато представників з усіх куточків України та багатьох іноземних  держав, тому  можливо вже казати, що всеукраїнський форум становиться міжнародним

На відкритті форуму виступила Голова правління Інституту розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр  Тетяня Грабан    яка побажала всім учасникам вдачі ,придбати та обмінятися досвідом  новітніх  практик в розбудові громадянського суспільства в Україні та розширення активізму громадян   в натхненні робити добрі справи.

Відкриття було справжнім святом, благодійники були нагороджені засновником Інституту розвитку громадянського суспільства ім.Голди Меїр  ,співзасновником «Форуму Добрих Справ» Альбертом-Лайзер   Фельдман подяками та приємними подарунками .

Вітальні слова з побажанням розвитку  та успіху в роботі форуму виголосив Голова Наглядової ради Інституту розвитку громадянського суспільства ім. Голди Меїр  ,бізнесмен ,акціонер ФТ «Банк Альянс» Олександр Сосіс.

Благодійники та волонтери подякували за допомогу в організації їх задумів представників адміністрацій

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я