У Токіо в день Незалежності України пройшла церемонія відкриття 16-х за рахунком літніх Паралімпійських ігор.

0
151

В Паралімпійських іграх в Токіо візьмуть участь близько 4 тисяч 400 спортсменів з більш ніж 160 країн. Вперше серед учасників буде команда біженців, яка була раніше представлена ​​і на Олімпіаді. Паралімпійцями будуть розіграні 540 комплектів медалей в 22 видах спорту. Для порівняння, на Олімпіаді в цьому році розіграли 339 комплектів нагород в 33 видах спорту. На церемонії відкриття Паралімпійських ігор пронесли і прапор Афганістану, хоча спортсмени з цієї країни не змогли приїхати в Токіо через напружену політичну обстановку в країні

Не приїхали на Паралімпіаду  збірні Самоа, Кірібаті, Вануату і Тонга, які послалися на фінансові труднощі, викликані пандемією і карантинними заходами.

Україну представлятимуть 143 атлети, які будуть змагатися у 15 видах спорту. Прапороносцями на церемонії відкриття стануть плавці Єлизавета Мерешко та Віктор Смирнов.

Для національної паралімпійської збірної XVІ літні Паралімпійські ігри стануть сьомими за рахунком

Спортсмени з Росії будуть, як і на Олімпіаді, виступати без російського прапора через введені санкцій – його замінить прапор Паралімпійського комітету Росії.

Також у Токіо паралімпійці змагатимуться і в нових для себе дисциплінах, таких як бадмінтон і тхеквондо

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я