Ювілейна виставка художника Олександра Юрченка

0
172

І знову – Ювілей! І знову – у стінах Музею – майстерні Івана Кавалерідзе на київському Подолі! Цього разу йдеться про відзначення 60-ти ліття відомого українського художника Олександра Сергійовича Юрченка.

Олександр Сергійович Юрченко народився 3 грудня 1960 року в місті Кривому Розі. Закінчив художньо-графічний факультет Криворізького державного педагогічного інституту.

 

Член Національної спілки художників України. Учасник Всеукраїнських художніх виставок у Києві, Дніпрі, Миколаєві, Сімферополі, Львові, Івано-Франківську, Косові, Ужгороді, Одесі та рідному місті. Постійний учасник ряду Всеукраїнських та Міжнародних творчих пленерів, що проходили в різних куточках країни. Твори художника знаходяться в галереях і приватних колекціях України та за кордоном.

У 2008 році нагороджений дипломом за «Кращий твір року» в номінації «Живопис» у конкурсі «Криворізька палітра» Криворізької організації Національної спілки художників України за роботу «Золотий Плуг» та дипломом за друге місце за роботу «Гончар» у 2010 році. Твори художника опубліковані у каталогах Національної спілки художників України та «Українське образотворче мистецтво початку 21-го століття».

Твори, які глядач має можливість бачити на Ювілейній виставці відомого живописця написані в останні роки, і є певною рефлексією на події, що відбуваються в нашій країні та розкривають світоглядну сутність мистця. Також, представлено цикл робіт написаних на творчих пленерах в мальовничих Карпатах.

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

Фото – Ігор Лісецький

#ХудожникОлександрЮрченко #ТворчістьОлександраЮрченка #ЮвілейнаВиставкаОлександраЮрченка #Музей_майстерняІванаКавалерідзе #ОлександрЮнін #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я