Виставка “Сенси” Інни Пантелемонової у Національному музеї Тараса Шевченка

3
253

Віра, Надія, Любов і матір їхня … Інна! Так, так, друзі, не Софія, а саме Інна… Ні, у мене –  не сонячний удар і не запаморення після виснажливого спекотного трудового дня. Це просто  констатація факту. Адже саме таку назву  мають  три картини, на фоні яких я спілкувався із їхньою авторкою.  Сьогодні мав честь відвідати персональну виставку “Сенси” Сенси. Senses. Живопис Інни Пантелемонової. у Національному музеї Тараса Шевченка.

Її робота триватиме до 29 червня. На жаль, побувати на вернісажі, який відбувся на початку червня  – хоча Інна й запрошувала – особисто я шансу не мав жодного шансу : так склалися життєві обставини… А сьогодні із великою радістю «занурився» у дивовижний світ «Сенсів» об”єктивно талановитої Людини, яку знаю вже не перший рік поспіль.

З великою цікавістю спостерігаю за творчим зростанням цієї  справді непересічної української мисткині. Кожна нова зустріч із Інною для мене – є вибухом яскравих позитивних емоцій. Адже її живопис – це справді ЖИВИЙ ОПИС  нашого вельми непростого  сьогодення із усіма його плюсами і мінусами. Але – і це головне (!) – Інна Пантелемонова  була, є і залишатиметься оптимісткою і в житті, і в Творчості. Ось чому її  дивовижно глибокі картини  так  «чіпляють» за живе.  Якщо є бажання і можливість – обов”язково відвідайте цю виставку і ви! Обіцяю : гарний настрій після споглядання картин Інни Пантелемонової – га – ран – то – ва – но!

 

ДОВІДКОВО :

Роботи, представлені на виставці «Сенси. Senses», відображають етап творчого шляху Інни Пантелемонової, у рамках якого вона зосередилася на осмисленні образу жінки, оприявленні його сенсів.

У циклі «Жінки» художниця майстерно вибудовує унікальний цілісний світ, який відображає ритуальність повсякденного жіночого життя. Поринути у нього вкрай легко – він приваблює своєю барвистістю, згладженістю форм і внутрішнім багатством дійства. Ми бачимо жінок, праця яких близька до медитативних практик – будь то збирання врожаю яблук і винограду, рубання дров, ловіння риби чи випікання хліба. Спостерігання за ними заворожує, заглиблює й самого глядача у стан, близький до медитації: статичні зображення наче наповнені ритмічними рухами, що супроводжують роботу – як тіла, так і думки.

 

Exhibition Сенси.Senses by Inna Pantelemonova

Taras Shevchenko National Museum

Till 29th of June

Paintings presented at Сенси.Senses reflect a stage in Inna Pantelemonova’s creative work where she concentrated on comprehending the image of a woman, on unveiling its senses.

In her Women cycle, the painter masterfully develops a unique holistic world reflecting the ritualism of women’s day-to-day life. Immersing in it is extremely easy due to the appeal of its vibrancy, smoothness, and internal richness. We can see women whose work is close to meditation, be it harvesting apples and grapes, chopping wood, catching fish, or baking bread. Observing them is enchanting; it makes the spectator delve deep into a meditation-like experience, with static images as if filled with rhythmic motions that accompany the work of the body and the mind.

 

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО, арт-критик

Фото – автора

#artpantelemonova #artsenses #артвиставкакиїв #артвыставкакиев #артсенси #артжінка #жінкаумистецтві #українськийхудожник #НацыональнийМузейТарасаШевченка

#СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО #Сучаснийживопис #виставкиКиєва

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я