Фестиваль МАЛЮЙ. UA – свято для дорослих і дітей!

1
304

Будь-яка перешкода долається наполегливістю. Навіть тоді, коли йдеться й про таку об”єктивну перешкоду, як пандемію корона вірусу – із «прив”язкою» її до сучасного образотворчого Мистецтва… Нарешті, дорогі шанувальники Творчості, ми можемо привітати засновників і організаторів Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ. UA, який, не зважаючи на об”єктивні труднощі і перешкоди, викликані локдауном, все ж відбуся : ці люди довели вищезгадану аксіому про наполегливість на практиці.

І організували 6 травня, одразу по завершенню локдауну у столиці України, в стінах Музею-майстерні Івана Кавалерідзе на Подолі яскраве і феєричне міжнародне свято для юних художників і скульпторів із 8 країн світу. Респект і повага вам, шановні керівники Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушн і продакшн компанії STUDIORAR. В умовах пандемії ви зробили все, що могли.

І – як на мене – навіть більше! На виставці кращих із кращих учасників цього арт-заходу представлені 73 роботи художників – початківців із різних куточків нашої планети. Тут, у день відкриття виставки, ми побачили чудові картини і скульптури дітей і підлітків із України, Канади, США, Чорногорії, Сербії, Боснії та Герцоговини, Вірменії та Молдови. Виставка – це, так би мовити, вершина “творчого айсбергу”.

Адже членам журі цього престижного міжнародного арт-проекту (його головою було обрано директора Музею-майстерні І.П. Кавалерідзе, заслуженого працівника культури України Олександра Юніна) довелося передивитися сотні і сотні картин, гравюр і скульптур. Зі своїм досить непростим завданням (в умовах швидкого розповсюдження корона вірусу кранами і континентами) титуловані дорослі митці із 12 країн справилися на відмінно. Саме цьому на підсумковій виставці у день її відкриття урядовці, дипломати, митці та журналісти, запрошені на цей незвичний вернісаж, побачили однозначно високо художні роботи, які викликають виключно лише позитивні емоції у душі.

А ще – змушують замислися над «крихкістю» Світу, у якому нам судилося народитися і жити… Головний критерій виходу у гранд – фінал для переможців – неординарність бачення навколишнього життя, оригінальність світосприйняття, а також – авторська індивідуальність у поєднанні із фантазією. Єдине табу : жодного копіювання відомих зображень. Щоб все було по-чесному! Кажу про те, що бачив на власні очі: експозиція виставки тріумфаторів цього міжнародного мистецького дійства (вона проходить під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України) справді вражає своєю неповторністю і яскравістю.

Отож, завітавши до виставкових залів Музею-майстерні Івана Петровича Кавалерідзе на Андріївському узвозі, 21 протягом двох найближчих тижнів, ви маєте унікальну можливість подивитися на навколишній світ очима дітей різних народів, які живуть і займаються творчістю у несхожих між собою за традиціями і звичаями державах.

У цьому контексті мені хочеться нагадати усім шанувальникам сучасного образотворчого Мистецтва відомий вислів нашого земляка, великого педагога і мудрого філософа Василя Олександровича Сухомлинського: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії і творчості». Приємно усвідомлювати, що саме на це й зробили ставку організатори Міжнародного Фестивалю МАЛЮЙ.UA ще на його старті. Тому й фінал цього амбітного арт – заходу виявився вдалим, із чим ми можемо від щирого серця  привітати і дорослих, і дітей!


ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ :
Більш детально про учасників, переможців та членів журі Міжнародного Фестивалю МАЛЮЙ.UA ви можете дізнатися за посиланням http://adrum.com.ua . Так само на цьому сайті ви побачите фото кожного переможця і фото його роботи. Переможці мають можливість відвідати урочисте відкриття виставки в музеї 12 квітня 2021 р. о 19.00.

Сергій Комісаров, шеф-редактор інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото – автора

#МіжнароднийХудожнійФестивальМАЛЮЙ_UA #Музей_майстерняІ_Кавалерідзе #МАЛЮЙ_UA

#МіністерствокультуритаінформаційноїполітикиУкраїни #ОлександрЮнін #СергійКомісаров

#Дитячатворчість #дитячеМистецтво #ADRUM #STUDIORAR #інформаційнеагентствоУКРПРЕС_ІНФО

#УКРПРЕС_ІНФО #дитячемистецтво   #дитячатворчість #переможціМіжнародногоФестивалюМАЛЮЙ_UA

 

 

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я