Молодь захищає Конституцію перед Печерським судом

0
178

Близько 500 мітингувальників зібралися біля входу до Печерського суду на підтримку судей Конституційного Суду України, які, на думку активістів зазнали переслідування від чинної влади.

  • Ми прийшли захистити Конституцію. Ми прийшли захистити Конституційний лад,  – каже очільник молодих мітингувальників Андрій Середа з “Ініціативного руху України”.  – Якщо влада зруйнує Конституцію, вона зруйнує державу. Сьогодні під виглядом карантинних заходів громадянам України президент та його оточення підготували неприємний сюрприз. Поки люди сидять по домівках, в них забирають найцінніше – землю. Влада намагається звільнити з роботи принципових і чесних суддів, створила штучну Конституційну кризу, передала олігархам у повне і хижацьке використання землю та родовища народу України. Є інформація, що уся операція по загарбанню і продажу землі має конкретну вартість. Фахівці озвучують цифру у 20 мільярдів доларів. Саме за такий хабар можновладці продають майбутнє наших дітей.

 

Молодь демонструвала рішучість намірів захищати Конституцію, скандуючи гасла: “Ганьба!”, “Зупинити продаж землі!” використовувала гучномовці, сирени, різнокольорові димові шашки та “файери”

 

  • Люди в своєму протесті йтимуть до кінця, – каже голова Спілки професійних журналістів Києва, репортер Юрій Поліщук, – Юнаки й дівчата пообіцяли йти по домівках до кожного, хто причетний до афери з продежу земель, доки не припиниться цькування суддів Конституційного суду України.

 

Акція набуває всеукраїнського масштабу. Так відомий блогер Антон Гура, зі сторінки фейсбуку закликав об’єднатися українцям і зупинити грандіозну обородку з землею. Позаяк, за словами блогера в Харківській, Полтавській, Сумській областях олігархічна верхівка налаштувала безперешкодну реалізацію корисних копалин, газу в неймовірних обсягах в Європу та Росію. З реалізованих коштів в бюджет України не потрапляє жодна копійка. Більше того, за словами активістів, український газ, що добувають в Полтавській області йде за кордон під виглядом російського. А населення змушують платити, купуючи чужий газ за неймовірно завищеною вартістю.

 

– Ми сьогодні написали заяву до поліції і ви бачили, як поліція пручалась та затягувала. Тому що вони чудово знають, що відбувається у цій системі. В решті-решт ми їх змусили. І ви це можете зробити! Не знаєте як, – звертайтеся ми допоможемо, – каже Антон Гура.

 

https://www.youtube.com/watch?v=CBAV1FYUNpo

Приєднатися до акції проти продажу землі молодь закликає також студентів та військових, громадьскі організації. Зі свого боку молода громада – налаштована на безстроковий страйк до повного припинення тиску на суддів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я