Коаліція в Черкаській облраді розпалася та прожила лише два дні

0
199

На днях у новообраній Черкаській обласній раді 8 скликання було створено коаліцію та підписаний Меморандум про створення “коаліції демократичних сил” підписали представники партій “Європейська солідарність”, “ВО “Батьківщина” і ВО “Черкащани”.

Створена коаліція мала за мету створити більшість в обласній раді, сформувати керівний склад ради; підтримати кандидатуру Анатолія Підгорного від ВО “Черкащани” на голову облради”, – зокрема, йдеться в тексті підписаного меморандуму.

Але на сьогодні всі домовленості скасовано. Більшість депутатів відмовляються підтримувати кандидатуру Анатолія Підгорного на посаду голови областноі ради. Навіть в таборі «Черкащан» створилося дві конкуруючі групи.

Не зважаючи на це, Анатолій Підгорний намагається отримати додаткові голоси в ОПЗЖ та За майбутнє. В обмін за підтримку своєї кандидатури на голову облради, пропонує посаду першого заступника та голови бюджетної комісіі. Фактично «кидаючи» своіх партнерів по коаліції Солідарність та Батьківщину.

Ми отримали переписку Анатолія Підгорного (Черкащани) та Антона Яценко (За майбутнє), що підтверджує факт розпаду.

Вибачаемось за лексіку на сторінках, подаемо мовою орігіналу

Скоріш за все, в разі обрання Анатолія Підгорного головою обласної ради, ми можемо спостерігати конфлікт між губернатором та обласною радою,  оскільки сам Підгорний публічно заявляє про неспроможність Президента та губернатора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я