Готуємося до вернісажу художниці Людмили Ганушевич

0
163
Відзначивши на позитивній ноті День працівників культури і майстрів народної творчості, співробітники Музею – майстерні Івана Кавалерідзе на Андріївському узвозі сьогодні  знову включилися у роботу. Цього разу йдеться про підготовку до виставки «Квітка. Proto_ об’єкт. Живописний проект Людмили Ганушевич».

 

Особисто мені дуже приємно спостерігати за тим, як розквітає квітка таланту цієї самобутньої української художниці, яка живе і працює у місті Ржищеві, що на Київщині. Із великою цікавістю слідкую за її ілюстрованими дописами на Фейсбуці.

Починаючи як самодіяльний художник, нині пані Людмила вже є відомим художником-професіоналом. А все тому, що вона намагається не стояти на місці. Ну, і вчиться постійно – у більш досвідчених майстрів живопису.  Моя добра знайома – у постійному творчому пошуку.

За творчою манерою Людмила Ганушевич – чистої води імпресіоністка, про що більш ніж красномовно свідчать її роботи, представлені на цій виставці.  Для людей, які активно  цікавляться Мистецтвом, принагідно нагадаю :  ознаки «імпресіоністичного стилю» — це відсутність чітко заданої форми й прагнення передати предмет в уривчастих, миттєво фіксуючих кожне враження штрихах, що виявляли, однак, при огляді цілого, свою єдність і зв’язок.

Саме все це досить виразно і об”єктивно  прослідковується у  кожній із картин миткині, представлених на виставці «Квітка. Proto_ об’єкт. Живописний проект Людмили Ганушевич».

 

Співробітники Музею – майстерні Івана Кавалерідзе розповіли, що  цього разу художниця дуже прискіпливо готовувалася до свого персонального творчого  звіту.

На виставці поціновувачі живопису зможуть побачити більше 25 полотен, на яких буйним цвітом розквітають  квіткові фантазії пані Людмили… Стартує вернісаж 11 листопада о 18-00.

Так що від імені директора Музею – майстерні Івана Кавалерідзе Олександра Юніна запрошую всіх вас на цю об”єктивно цікаву  виставку. Головне – не забувайте прихопити із собою маску : адже карантин у Києві ще не відмінили… Куратор виставки «Квітка. Proto_ об’єкт. Живописний проект Людмили Ганушевич» – Наталія Сухоліт. Медійна підтримка – канал Ukrvideotravel  y Ютубі та Інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО.

 

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото – автора

#СучаснеМистецтво #ХудожницяЛюдмилаГанушевич #ТворчістьЛюдмилиГанушевич

#ВиставкаКвітка_Proto_ об’єкт_ЖивописнийпроектЛюдмилиГанушевич

#Музей_майстерняІванаКалерідзе

#ОлександрЮнін #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я