ЮВІЛЕЙНА ВИСТАВКА ВАСИЛЯ ШЕВЧЕНКА У ГАЛЕРЕЇ «МИТЕЦЬ»

1
253
Народивя у Києві, з дитинства і до старості жив у цьому прекрасному місті і оспівував його велич і красу у живописних роботах – до свого останнього подиху! З 16 до 26 вересня в художній галереї “Митець”/Art gallery “Mytets” триває  виставка живопису  талановитого київського художника минулого століття Василя Маркеловича Шевченка (1920-2003).

Ця обдарована  людина буквально жила Києвом, боготворила наш древній і, водночас, юний мегаполіс і у кожній своїй картині оспівувала його неповторні пейзажі…

Закінчивши Республіканську художню школу ім. Тараса Шевченка, а пізніше  – Київський державний художній інститут (його викладачами були  такі уславлені педагоги, справжні майстри реалістичного живопису як К.Д. Трохименко, О.І. Фомін, О.О. Шовкуненко та  Т.Н. Яблонська) Василь Маркелович Шевченко активно працював, створюючи чудові натюрморти, реалістичні портрети сучасників і дивовижної сили київські  пейзажі.

Можна стверджувати, що Василь Шевченко і за фахом, і за покликом душі був справжнім живописцем. Адже він ПИСАВ ЖИВЕ! Що й віддзеркалено у кожній роботі Майстра, 100 річний ювілей якого ми відзначаємо у 2020 році.

А ще – і це видно неозброєним оком – кожна з картин Василя Шевченка сповнена глибинним національним колоритом, що, на думку мистецтвознавців, дозволяє ставити цього талановитого автора в ряд суто українських художників.

Одним словом, був сам – і раджу вам! Такої  сили і енергетики  реалістичних робіт про Київ і все, що із ним було пов”язано у минулому столітті,  нині ви навряд чи десь ще побачите.

Отже, не баріться, шановні друзі! Відвідайте цю виставку, організовану родиною і друзями художника. І не забувайте :  двері галереї «Митець» завжди широко відчинені перед кожним, хто любить наше славне стародавнє місто!

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО
Фото – автора

 

#ГАЛЕРЕЯМИТЕЦЬ #ЮВІЛЕЙНАВИСТАВКАВАСИЛЯШЕВЧЕНКА

#ХудожникВасильШевченко

#Реалізмумистецтві #Сучаснемистецтво #КарінаКравець

#СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

 

1 коментар

  1. Це справді подія для Києва, але це зворушує лише тих, хто має вподобання до живопису і потреби в естетичному задоволенні. На виставці картин не багато відвідувачів, але ті що були залишились задоволеними. І це видно було по очам, по виразним жестам, по кількість раз звертання то до одних, то до других картин. Молоді дівчата не спішили покинути виставку, а пару хлопців першокурсників зайшли, щоб сховатись від дощу в приміщенні, пройшлися повздовж рядів картин. Дощь скінчився, а вони ще не виходили. Нарешті вийшли, та незабаром знову з’явитись. І щось зосереджено обговорювали перед двома картинами. Таки зачіпило, уява розігралася, очі горіли, видно сподобалось. Більшість, хто виходить з галереї, остаются з враженням, що доторкнутися до чогось дійсно важливого і цінного.
    Не зволікайте, выставка працює з 11 до 19 щоденно. Метро пл. Толстого, Велика Васильківська (Червоноармійська) 12, навпроти кінотеатру Київ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я