Міжнародний мистецький проект INSHE ART шукає таланти!

1
226
Алло, ми шукаємо таланти серед художників! І знаходимо їх саме там, де вони і мають бути – у творчих майстернях.

На запрошення Народного художника України Валерія Франчука засновники міжнародного мистецького проекту INSHE ART і я разом із ними побували у нього в гостях. Пан Валерій і його дружина Аполлінарія привітно зустріли нас у творчій майстерні, розташованій на Троєщині.

Про враження і емоції від нашого спілкування скажу ось що. Такої кількості чудових різнопланових картин, зібраних під одним дахом, ні Олена Балашова, ні Анатолій Балашов, ні я вже давно не бачили… Протягом свого довгого і плідного життя Маестро створив більше п”яти тисяч робіт.

Зрозуміло, що під дахом майстерні усього творчого доробку побачити неможливо – адже чимало картин Валерія Олександровича зберігаються у закордонних  і українських музеях, муніципальних і  приватних колекціях… Здивувала широта творчого діапазону Франчука.

І те, що він постійно експерементує. У діло йдуть не лише фарби, емалі, гуаш, а й зовсім неочікувані  матеріали. Виявляється, Валерій Олександрович нещодавно опанував техніку малювання картин … скотчем! Дуже цікаві роботи.

Раніше такого особисто мені бачити не доводилося. Показав Майстер нам і свої міні – скульптури. Дивовижно! Подумав : от би «телепортувати» їх із стін майстерні Франчука на залиті сонцем вулиці і площі столиці! Тоді б обличчя нашого міста змінилося на краще…

Ну, і кілька слів про мету візиту до «творчої келії»  митця. Валерій Олександрович дав згоду взяти  участь у фіксації творчого рекорду України під брендом  INSHE ART — із подальшим внесенням до світового реєстру.

Йдеться про участь Майстра у Міжнародному онлайн-пленері «МИСТЕЦТВО ОБ”ЄДНУЄ СВІТ! Україна – 2020». З темою роботи Валерія Франчука ми вже визначилися остаточно! Вона вельми цікава… Отож, до праці, Маестро!

 

Сергій Комісаров, шеф-радкатор ІА УКРПРЕС-ІНФО

Фото автора

#INSHEARTпервыйМеждународныйпленэрРекордУкраиныМировойРеестрХудожникипрофессионалыАРТ #ИНШЕартИскусствообъединяетхудожнико#ВалерийФранчукНародныйХудожник  #БалашоваЕленаВладимировнаЗаслуженныйработниккультурыМеждународныйARTэксперт #ИскусствоОбъединяет #АРТбудемжить #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я