Унікальний кінологічний центр України

0
368

Кінологічний центр МЕЖИГІР’Я – йому немає аналогів чи не в усьому світі. Унікальний кінологічний центр розташований у Межигір’ї. Лишився після президента-втікача Віктора Януковича і зараз виховує собак для воїнів АТО. Тибетські мастифи, кавкаські вівчарки і це лише декілька унікальних порід, що зняходяться у центрі. Будували його за часів Януковича, слухалися кінологів, аби будівля була повністю комфортною для чотирилапих. Тут є зимові та літні вольєри. Особистий спортзал, тренування може тривати до 4 годин для однієї собаки, адже для кожного розробляють окреме навантаження. Є кімната для салонних процедур, у кожного пса свій шампунь, а ще їх тут сушать та роблять педицюр.

Є і окрема кімната із нагородами. Особлива та найулюбленіша – міжнародна, чемпіона світу.

За часів Януковича на 17 собак припадало 18 кінологів. Зараз песиків близько 80, а кінологів до 10. Але кількість тварин постійно змінюється, адже собак тут готують для воїнів зони АТО, для пошуку вогненебезпечних речовин та знешкодженню озброєних, для поліції, прикордонників та люде із вадами зору. Поряд із ними тренуються і коти, це все для того аби собаки до них звикли та не гналися за ними у найпотрібніший момент. 

Крім цього у кінологічному центрі приїжджають діти. Деякі породи тварин лікують. Вони настільки обережно поводяться, незважаючи на свою статуру. 

Усі ці собаки виховані так, що слухаються команди і не нападуть без причини, це має бути лише команда господаря. Кожне шевеління вуха, погляд, рух пальців означає якусь команду, що собаки старанно виконують. 

Найбільша мрія кінологів це націоналізувати центр, щоби держава допомагала та піклувалася. Такому центру, говорять фахівці, немає аналогу чи не у всьому світі. А люди, що тут працюють за свої кошти займаються тваринами та кормлять їх.

Ще хочуть організувати школи для підготовки кінологів. Аби люди не калічили тварин, а допомагали їм, адже немає дурних собак, є погані господарі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я