Виставка художниці Валентини Плавун «Дві іпостасі»

0
187

11 березня 2020 року у приміщенні МВЦ «Музей історії міста Києва» розпочнеться презентація-відкриття виставки відомої художниці театру російської драми ім. Лесі Українки, живописця, членкині Національної спілки художників України та Національної спілки театральних діячів України – Валентини Олександрівни Плавун «Дві іпостасі». Виставка приурочена Дню народження художника (11 березня) і підготовці святкування 30-річчя роботи театральним художником в провідному театрі України.


Проект «Дві іпостасі» піднімає питання психологічного впливу портрету і зображення людини, в тому числі традиції розміщення урядовців в кабінетах державних установ; гендерних ролей в сучасному і минулому України; психоаналізу, фемінізму. У художній манері мисткиня розкриває актуальні для України і світових тенденцій питання місця Жінки у сучасному інформаційному просторі.

Серед гостей виставки відомі театральні і кіно митці, державні службовці і політики, художники, колекціонери і журналісти.

Виставку відкриватиме портрет і особисто народна артистка України, актриса театру і кіно, всесвітньо відома за головну роль у фільмі Параджанова «Тіні забутих предків» Лариса Кадочнікова. Саме її портрет став заглавною темою виставки «Дві іпостасі».
Окрім цього в рамках проекту буде представлена окрема експозиція театрального костюму, створеного Валентиною Плавун для аншлагових вистав театру імені Лесі Українки, в яких розкрито психологію «другої шкіри» людини.

Інформація – організаторів виставки «Дві іпостасі»

Фото – Сергія Комісарова, шеф-редактора Інформаційного агенства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я