Музично-філософські вечори художника Анатолія Марчука

0
146

Музика вчить, як Мистецтву жить! Хоча, трапляється  і навпаки : іноді саме образотворче Мистецтво спонукає композитора до написання чудових музичних творів… І тут немає жодних суперечностей. Адже і Музика, і Мистецтво – це гармонія! За підтвердженням правоти моїх слів далеко ходити не треба.

На творчо-філософських вечорах Заслуженого художника України Анатолія Марчука, які він постійно організовує у галереї «Хлібня» на території Національного заповідника «Софія Київська», теми його дивовижних акварелей немов би «перетікають» у ноти музичних творів видатного українського композитора і педагога Віктора Степурка.

А виконують ці дивовижні  музичні твори талановиті  українські піаністки Вероніка Каменська та Дарія Кінджибала… Ну, і тріо бандуристок Українського радіо на цьому святі Мистецтва також не є зайвим – найвищий пілотаж музичної майстерності і культури! А коли буквально на хвилинку музика стихає, то перед учасниками цього поважного зібрання виступає академік Академії наук Вищої школи України,  тричі доктор наук, видатний мистецтвознавець і філософ Дмитро Власович Степовик.

Слухати і розуміти, що хоче донести до шанувальників образотворчого і музичного мистецтва ця видатна Людина нашої сучасності – велике щастя! І не кожному таке щастя випадає. А лише тим, хто серцем і душею любить справжнє Мистецтво у всіх його проявах і формах… Саме для цього і збирає у галереї «Хлібня» Анатолій Петрович Марчук своїх друзів і симпатиків у ці похмурі січневі вечори. Збирає, щоб душі наші не захололи…

Ось так образотворче Мистецтво талановитого художника Анатолія Марчука спонукає  видатного композитора Віктора Степурка  і  його талановитих музикантів до пошуків вічного і прекрасного… Браво, пане Анатоліє! Ваша ініціатива потребує найширшої  популяризації серед творчої інтелігенції столиці. Що ми й робимо – як Ваші друзі-журналісти, які щиро вдячні за запрошення до цієї  гостинної  мистецької вітальні у історичному серці нашої столиці!

#ТворчівечориАнатоліяМарчука #художникАнатолійМарчук #композиторВікторСтепурко #ВеронікаКаменська #ДаріяКінджибала #ГалереяХлібня #НаціональнийзаповідникСофіяКиївська

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я