Виставка Сергія Суглобова «БЕЗМЕЖНА РЕАЛЬНІСТЬ»

0
132

Анонсуємо подію. 24 грудня у МВЦ Музею історії міста Києва відбудеться відкриття виставки Сергія Суглобова «БЕЗМЕЖНА РЕАЛЬНІСТЬ»

 «Не було у творця іншої причини для створення світу, окрім любові». Певно, у митців теж немає інших причин, щоб продукувати своєю творчістю інші світи: фантазійні, ірреальні, філософські. Світи Сергія Суглобова – це відчуття спорідненості з природою, де анімалістичні образи поєднані з частинами рослин; це мереживо київських вуличок і таємничість знайомої художнику з дитинства Бессарабки; це сюрреалістичні сюжети, де примхи фантазії співвідносяться з дійсністю.

«За всім живописом Сергія Суглобова відчуваються тонкі вібрації невидимого і нечутного, чи говоримо ми про серію «Онтопсихологія води» чи про пейзажі і портрети – значну та виразну частину його творчості. Саме ці вібрації наповнюють живим драматизмом полотна самобутнього живописця», – зазначає мистецтвознавиця Надія Таршис.

На полотнах Сергія Суглобова магічні елементи тісно переплітаються з реальним життям, а чудеса контрастують з буденністю. Живопис, графіка та колажі, представлені на виставці «Безмежна реальність» – апофеоз багаторічної творчої діяльності митця.

Про автора:

Сергій Суглобов народився у 1952 році, киянин у третьому поколінні. Закінчив художню школу та Поліграфічний інститут ім. І. Федорова. У різний час співпрацював з видавництвами «Веселка», «Радянський письменник», «ПТАХ». У 2016 році брав участь у III Міжнародному ярмарку сучасного мистецтва «ArtExpoSPb». Автор численних приватних та учасник колективних виставок в Україні та за кордоном.

Інформація прес-центру МВЦ Музею історії міста Києва

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я