Форум «ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ – 2019» – проект для майбутніх поколінь українців!

0
196

16 грудня у Києві на Форумі стейкхолдерів зелених змін «ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ – 2019» було визначено лідерів, які ведуть Україну до нової парадигми – зеленої економіки, зеленого ВВП, а також нової якості життя і довкілля.

Подія проводиться вже вдруге і спрямована на популяризацію найкращих зелених проєктів, реалізованих у поточному році, персонального внеску стейкхолдерів в зміну парадигми та командних досягнень.


Для участі у Форумі його організатори
запросили всіх, хто зацікавлений в створенні зеленої економіки, в дружньому ставленні до довкілля, переходу на чисті джерела енергії, екомодернізації виробництв.


«Повернути обличчям підприємства до довкілля — така головна мета проєкту «ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ-2019».
Робити екологічну діяльність прибутковою — це майбутнє. Відновлювати природний потенціал, екосистеми, бути соціально корисною компанією — це має стати нормою», — зазначає засновник проекту, президент Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок.


І додає: «У нас багатовекторна мета: знайти баланс між якісним довкіллям, здоров’ям і економічним розвитком. вихід — в об’єднанні людей свідомих і готових до зміни парадигми хижацького споживання, імплементації вище названих цілей.
Ми прагнемо показати приклади екотрансформації, шляху змін, щоб люди могли побачити наживо, обмінятися досвідом. І ті хто захочуть «скопіювати», зроблять це. Вчити інших лише на тренінгах, не дуже ефективно».


Бути прикладом — це надихає і мотивує.


Під час форуму лідери екосфери (влада, бізнес, суспільство, наука) окреслили  вектори сталого розвитку для бізнесу, кращі експерти роз’яснили, де взяти кошти на модернізацію, як проблеми перетворити в можливості, про шлях України до чистої енергії, про зелені міста тощо.

Також  на Форумі стейкхолдерів зелених змін «ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ – 2019» було  презентовано кращі реалізовані проекти підприємствами різних сфер та галузей і  вручено відзнаки – Еко-оскари.

#ФорумЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ_2019 #стейкхолдеризеленихзмін #екологія #збереженнядовкілля #найкращізеленіпроєкти

#СергійКомісаров #УКПРЕС_ІНФО #Еко_оскари

Інформація прес-центру Форуму стейкхолдерів зелених змін «ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ – 2019»

Фото – Сергій Комісаров, Інформаційне агентство УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я