Презентація дебютної колекції Ольги Сумської RIDNA

0
359

Народна артистка України, популярна актриса театру та кіно, ведуча Ольга Сумська випустила свою першу колекцію одягу RIDNA. Презентація  приурочена до 120-річчя всесвітньовідомої української художниці Катерини Білокур.

Показ колекції відбувся у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва. Основа колекції – довгі сукні з шовку з авторськими квітковими принтами. «Це неповторні тканини, єдині в своєму роді, – ділиться Ольга Сумська. – Неймовірні яскраві мальви, троянди, чорнобривці, лілеї, колоски пшениці зі знаменитих картин Катерини  Білокур. Так серед зими у нас на подіумі розквітне літо!».

У показі колекції взяли участь: Ганна Різатдінова, Ксенія Мішина, Людмила Барбір, Неля Шовкопляс, Олеся Жураківська, Лілія Ребрик, Тоня Матвієнко, Ніна Матвієнко, Надія Матвєєва, Сніжана Єгорова, Наталя Холоденко, Марина Кінах, Роза Аль Намрі, Влада Литовченко, Юлія Магдич, Марися Горобець, Олена Бернацька, Гарбріела Масанга та Ганна Борисюк.

Презентуючи колекцію RIDNA Ольга Сумська втілює мрію свого життя – стати дизайнером одягу. «Можливо, це вас здивує, але з дитинства я мріяла бути художником модельєром, – зізнається Ольга, – Мої шкільні зошити були змальовані  моделями одягу, а мамочка турботливо зберігала всі мої ескізи. Я любила промальовувати  найдрібніші деталі, хотіла створювати історичні костюми для театру і кіно. Сама шила з 14-ти років та вчилася кроїти за журналами мод. Знімаючись у кіно, завжди втручалася в процес пошиття костюму. Розуміла який колір і фасон мені найбільше пасує. В театрі – допрацьовувала деталі, сама шила капелюшки, сумочки, чим дуже дивувала колег». 

Назва RIDNA для колекції народилася відразу, навіть інших варіантів не було. Дизайнер зізнається, що в душі було саме це слово, і ніяке інше.

Картини Катерини Білокур не випадково стали основою першої авторської колекції Ольги Сумської. Її батько – актор Народний артист В’ячеслав Сумський прекрасно володів мистецтвом писати олією, захоплювався творами  українських художників Миколи Пимоненка, Марії Приймаченко, Костянтина Трутовського, Тараса Шевченка, Сергія Васильківського, Катерини Білокур та інших. Саме від нього Ольга успадкувала любов до українського мистецтва.

Якщо згадати наші українські традиції, одяг передавали від покоління до покоління – сорочку мами або бабусі так приємно одягати, адже в цих речах колосальна сила та неймовірна енергетика. В українському одязі жінка розквітає, вона справжня, одразу видно її внутрішню красу!

Текст і фото – прес-служби презентації дебютної колекції

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я