В Україні відбувся Форум «Imagine Armenia»

0
165

30 листопада 2019 року в Києві завершилася робота одноденного міжнародного  Форуму «Imagine Armenia» (#ImagineArmeniaKyiv).

Фонд Репат Вірменія спільно з благодійним Фондом «Вірменська Ініціатива» за підтримки та участі офісу Верховного комісара у справах діаспори Вірменії,

і за сприяння Ameriabank і SkyUp організували і провели цей захід. Основна мета форуму – розповісти про інвестиційні можливості Вірменії, сприяти прояву ініціатив та створення проектів по просуванню Вірменії в різних напрямках, можливість участі вірменської діаспори в житті Вірменії, про програми репатріації в Вірменії.

На форумі виступило більше 20-ти спікерів із Вірменії, а також Верховний комісар у справах діаспори Зоре Сінанян, Посол Вірменії в Україні Тигран Сейранян, депутати національних зборів Вірменії, депутати ВР України, відомі політики і бізнесмени України. Форум «Imagine Armenia» успішно проводиться протягом вже  6 років в ключових громадах вірменської діаспори.

Йдеться про такі міста компактного проживання вірмен як  Торонто, Монреаль, Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Бостон, Лондон, Париж, Марсел, Брюссель, Амстердам, Санкт Петербург, Тбілісі, Тегеран, Бейрут і Буенос-Айрес. На форумі «Imagine Armenia» в Києві було представлено такі організації та програми:

Birthright Armenia, Armenian Volunteer Corps, Teach For Armenia, ITisArmenia, FAST Foundation, American University of Armenia,  Российско-Армянский Университет, Yerevan Marathon, Run Armenia, Street Workout Armenia, Personal Lawyer, Apaga Resort, Yell Extreme Park, Menu Group UK Ltd, Sunland Photo, Atelier Marashlyan  та інші.

 #ImagineArmeniaKyiv

Фото – Сергія Комісарова, УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я