Українському вину – бути!

0
137

Добре відомий кожному із нас ідіоматичний вираз « …а вино  на цьому святі лилося рікою» іноді набуває реальних окреслень. Саме так і сталося на V НАЦІОНАЛЬНОМУ ВИНОРОБНОМУ ФОРУМІ, який відбувся 28 листопада у приміщенні ТПП України.

Організатором цього ювілейного заходу загальнонаціонального масштабу виступила Торгово-промислова палата України, корпорація «Укрвинпром» і медіа-група «Українська правда» у партнерстві з посольством Франції в Україні. Мета, яка об”єднала кращих виноробів України була, є і залишатиметься  незмінною.

Це – підтримка (не на словах, а на ділі)  розвитку вітчизняної виноградно – виноробної галузі, сприяння виробникам у просуванні на внутрішній та зовнішній ринок, популяризація бренду «Українське вино»  у світі,  підвищення  культури споживання українського вина та підняття престижу професії  винороба.

У своїх виступах із трибуни залу «Колізей» у ТПП України організатори форуму зазначали, що вони хочуть  привернути увагу українського суспільства, Уряду  та представників міжнародної спільноти до важливого національного ресурсу –   українського виноробства. Адже вітчизняні винороби   сповнені спільним бажанням та  об’єднують спільні зусилля для подальшого розвитку національного виноробства,  традиційно формують  план спільних дій та постійно (дружною командою однодумців)  працюють на досягнення високого результату.

В свою чергу, сучасний  майданчик  ТПП України уже вкотре  забезпечив нашим виноробам можливість обговорення актуальних проблем у галузі виноградарства і виноробства та шляхів їх вирішення,  комунікацій із  політиками,  урядовцями,  експертами та представниками ЗМІ,

а також надав можливість у неформальній обстановці  зустрітися в колі колег, друзів, однодумців на  святі «Ukraine Wine Drive»  за келихом чудового Українського вина! Ну, а журналістам, яких гостинно запросили до участі у Форумі керівники ТПП України, ця масштабна подія запам”яталася чудово органзованою презентацією книги «Винний Гід України 2019».

На сторінкках цього гарно ілюстрованого  видання  представлено 48 українських виноробних господарств та характеристика  183 кращих українських вин. Перше видання «Винного Гіду Украни 2019» цілком і повністю націлене на розвиток та популяризацію українського виноробства.

До книги увійшли описи виноробних регіонів України з інформацією про географію, ґрунтово-кліматичні особливості, виноградники та популярні сорти винограду.

ДОВІДКОВО :

Національний виноробний форум – це:

  • тематичні секції, фахові дискусії, практичні семінари та майстер-класи, дегустації
  • представлення логотипу Національного бренду «Українське вино» від ДУ «Офіс з просування експорту України»
  • нагородження кращих зразків тихих, ігристих вин та коньяків Україниза результатами дегустації «закритим способом» Центральної галузевої дегустаційної комісії корпорації «Укрвинпром»
  • презентація проекту «Винний Гід України» від компанії  Reikartz Hotel Group
  • урочисте відзначення виноробів представлених на сторінках видання «Винний Гід України»

#VНАЦІОНАЛЬНИЙВИНОРОБНИЙФОРУМ  #Українськевино #виноробнагалузьУкраїни #Українськівинороби #ТППУкраїни #ГеннадійЧижиков #СергійКомісаров #УКРПРЕС_ІНФО

Сергій Комісаров, шеф-редактор інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я