Форум «Місцеві вибори 2020 : доброчесність на порядку денному!» в Києві

0
142

22 жовтня у столиці України завершився одноденний Форум «Місцеві вибори 2020: доброчесність на порядку денному!» Захід за участю народних депутатів України та провідних експертів  відбувся в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки України з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Принагідно зазначимо, що ця програма фінансується ЄС та спів-фінансується і впроваджується Данською агенцією з міжнародного розвитку (DANIDA).

Які інструменти допоможуть провести вибори чесно і прозоро? Які результати впровадження антикорупційного Законодавства на місцевому рівні? Як діджиталізація впливає на підвищення ефективності міських рад? Саме ці та низка інших питаннь обговорювася  на форумі протягом чотирьох годинної дискусії.

На Форумі обговорювалися теми:
– заходи щодо підвищення доброчесності на місцевому рівні, а саме: впровадження практик належного урядування, залучення громадян до процесу прийняття рішень, підвищення прозорості та підзвітності влади та їх відображення в політичних програмах провідних партій.

– проблеми імплементації антикорупційного законодавства на місцевому рівні, заходи по превенції корупції, вплив законодавчих новацій на використання публічних фінансів на місцевому рівні, впровадження політики цифровізації та діджиталізації та їх вплив на підвищення ефективності місцевого самоврядування.

– новації закону про приватизацію державного і комунального майна та вплив на ефективність використання ресурсів на місцевому рівні, а також – про професіоналізацію державних закупівель.

#Вибори #ФорумМісцевівибори_2020 #ЦентраполітичнихстудійтааналітикиЕйдос #DANIDA #АнтикорупційнаініціативаЄСвУкраїні

Сергій Комісаров, шеф-редактор інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я