Київ святкує Всесвітній день туризму

0
161

Якщо ти – турист, іди вперед і не журись! Адже все найцікавіше – не у минулому, а на видноколі… І так буде завжди – поки є бажання пізнавати нове і невідоме!

 27 вересня столична  влада вирішила привітати людей, професійна діяльність яких на все життя пов’язана із туристичною індустрією, сферою гостинності, організацією заходів та наданням інших суміжних послуг у сфері туризму. Не забула заступниця голови КМДА Марина Хонда та новопризначені очільники Управління туризму та промоції виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) запросити на це свято також і кращих журналістів Києва, які наполегливо, методично і плідно висвітлюють туристичні аспекти життєдіяльності столиці України у своїх публікаціях і відео сюжетах.

Марина Хонда повідомила, що нині Україна у світовому рейтингу на 27 місці за популярністю серед туристів. Американський CNN навіть склав топ-11 українських туристичних перлин. На перших сходинках магічний Львів та чарівні Чернівці.  Самі ж українці найбільше полюбляють подорожувати в Київ та Одесу. Як зарубіжним, так і українським туристам наша столиця подобається із року в рік все більше і більше. Тому що це справді унікальний мегаполіс – в першу чергу, за кількістю історичних об”єктів, які збереглися із часів сивої давнини дотепер. Ось і їдуть мандрівники до нас звідусіль. А ще Київ припав до душі пілігрімам саме тому, що містяни можуть розповісти про рідну столицю цікаво і креативно.

У минулому році в у  нас в гостях побувало майже чотири мільйони  туристів. А у 2019 році кількість подорожуючих, які бажають хоча б одного разу відвідати Київ, зросте практично на мільйон. Саме цей показник Марина Хонда вважає одним із найвагоміших досягнень місцевої влади. Вона підкреслила, що ще більше іноземних туристів стало приїжджати в країну після виходу серіалу “Чорнобиль”. 

До речі, з 2014 року по цей період в 5 разів збільшилася кількість звернень з проханням провести кіно – і відеозйомки у місті Києві. “Тобто, якщо у нас за рік було 200-300 заяв, то лише за минулий рік – більше тисячі звернень до міської влади. Станом на 1 вересня — це 850 звернень. Це саме зйомки кліпів, зйомки кінопродукції, і, як правило, 70% – іноземні компанії, які приїжджають в місто Київ для проведення зйомок”, – зауважила Марина Хонда. Ну, і сьогодні ж кращі туроператори і гіди Києва отримали із рук  заступниці голови КМДА Марини Хонди подяки і відзнаки – за вагомий внесок у розвиток туристичної сфери столиці.

ДОВІДКОВО :

Всесвітній день туризму встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації 1979 року в іспанському місті Торремолінос. У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

#КМДА #українськийтуризм #ТуризмуКиєві #Всесвітнійденьтуризму #МаринаХонда #УКРПРЕС_ІНФО #СергійКомісаров

Сергій Комісаров, шеф-редактор Інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я