0
170

Мистецький бенефіс – на біс! Із великою радістю анонсую подію, яка відбудеться завтра, 13 серпня, у одній із моїх найулюбленіших київських галерей – галереї «Митець». Так ось, тут на вас чекатимуть роботи кращих представників секції декоративно – прикладного мистецтва міста Києва Національної спілки художників України.

Мені пощастило зазирнути за «лаштунки» цієї виставки в переддень її відкриття. Те, що я побачив – приємно вражає. Виставка присвячується святкуванню Дня Незалежності України і до її проведення митці підготувалися більш ніж ретельно.

Але – і це великий плюс експозиції (!) – я не побачив жодної кон”юнктурної роботи, «заточенної» під цю дату. Навпаки – повна свобода самовираження, різноманітність тем, вільний політ фантазії… Молодці, прикладники! Щиро радію за вас і за вашу розкуту мистецьку працю на благо нашої країни.

А інакше жити і творити – просто нецікаво. Адже «шароварщина» нині вже не в тренді. Треба шукати нові теми для творчого самовираження.

 Недаремно ж німецький поет, філософ і драматург Фрідріх  Шиллер свого часу називав мистецтво «дитям свободи». Якщо хочете дізнатися, чим порадують вишукану публіку кращі київські митці, послухайте бліц – інтерв”ю, яке я записав із головою секції  декоративно – прикладного мистецтва КоНСХУ Володимиром Івановичем Балибердіним.

Ну, а завтра знайдіть час і обо”язково завітайте до гостинної галереї «Митець». Обіцяю : яскравих вражень і позитивних емоцій вам вистачить надовго.

#ГалереяМитець #Виставкадекоративно_прикладногомистецтва #СергійКомісаров #Мистецькахвиля+ #УКРПРЕС_ІНФО #ВолодимирБалибердін

Сергій Комісаров, шеф-редактор інформаційного агентства УКРПРЕС-ІНФО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я