ЦИФРОВІЗАЦІЯ БІЗНЕСУ

0
150

Технології докорінно змінюють світ і швидкість змін прискорюється  – кредо фінансового партнера нашого ЗМІ інформ – видання УКРПРЕС-ІНФО – ТОВ “ФІНАНСОВА СТУДІЯ”


Є дві альтернативи:

Рішення на крок попереду

– Продовжувати керувати бізнесом звичним способом не виходячи з зони комфорту. 

– Використовувати новітні технології і впроваджувати їх у бізнес процеси. 

 Логічно автоматизувати всі бізнес процеси де робота компьютерної програми  дешевша і ефективніша ніж людини, враховуючи придбання, налаштування, інтеграцію і підтримку програмного забезпечення, а також навчання персоналу.

За першою схемою працюють 90% підприємців.  В результаті вони знаходяться в режимі виживання, дбаючи не про розвиток, а про збереження бізнесу. 

Лідери ринку завжди обирають другу альтернативу.

Але кожний бізнес має свої особливості і потреби у цифровізації відповідно не тільки напрямкам діяльності, я й розмірам, фінансовим можливостям, конкретним цілям і задачам, вимог до безпеки, рівню довіри до персоналу і клієнтів та навіть характеру керівництва і власників,. Ми враховуємо всі індивідуальні особливості і потреби.

 При цьому,  дуже важко думати про розвиток і новітні технології, коли бізнес перекредитований, мають місце фінансові труднощі, постійно треба закривати поточні невідкладні питання.  Така ситуація продовжується роками і на цифровізацію, запровадження новітніх технологій нема ні коштів ні часу, тому виникає хибне враження, що розвиток і вихід на новий рівень керування бізнесом не на часі.

Також, на ринку присутні дуже різноманітні спеціалізовані ІТ рішення впровадження яких є дуже дорогим і для багатьох підприємців незрозуміло що треба автоматизувати для збільшення ефективності бізнесу. Зазвичай ІТ компанії не займаються розрахунками ефективності застосування їх програмних продуктів бо це потребує зовсім іншої експертизи.  

Тому, ми поєднали економічну, фінансову і ІТ експертизи і розробили послугу яка полягає в налаштуванні і автоматизації бізнес процесів саме під конкретний бізнес, з урахуванням індивідуальних особливостей замовника і економічної доцільності. А саме, витрати на цифровізацію мають бути економічно обґрунтованими і покриватись за рахунок збільшення ефективності бізнесу.  

Що варто автоматизувати: 

– продажі

– роботу з клієнтами (CRM)

– управління персоналом

– електронний документообіг

– планування і відслідковування результатів діяльності

– бухгалтерський, управлінський облік, податкову і бухгалтерську звітність

– логістику 

Управління процесами які ефективно автоматизувати, буде забезпечуватись у єдиній інтегрованій системі, налаштованій індивідуально під Ваші потреби. 

Для оптимального рішення першим кроком є IT аудит Вашого підприємства  результатом якого буде звіт щодо оптимальної цифровізації Вашого підприємства, розробка детального плану автоматизації процесів, графіку впровадження і розрахунок економічної ефективності. 

Замовити аудит Ви можете надіславши запит на електронну пошту:

yn@financialstudio.net

У запиті в довільній формі необхідно вказати напрямки діяльності підприємства, процеси які на Вашу думку доцільно автоматизувати, контактні дані за якими з Вами зв’яжуться наші фахівці для обговорення деталей співпраці.

 Будьте на крок попереду конкурентів!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я