1 жовтня. КВЦ «Парковий». Головна smart-подія країни - Kyiv Smart City Forum 2019.

1 жовтня. КВЦ «Парковий». Головна smart-подія країни - Kyiv Smart City Forum 2019.

Понад 3000 учасників, 8 тематичних секцій, більше 60 українських та міжнародних спікерів, 1000 м2 smart expo zone, тест-драйв електротранспорту на вертолітному майданчику в рамках Kyiv Smart City Forum 2019.
Kyiv Smart City Forum – це завжди актуальний контент та інноваційні ідеї для міських управлінців, технологічних компаній, урбаністів, усіх охочих, хто прагне змінювати свої міста та громади на краще. Аудиторія – експерти, технологічні кейси від вендорів, бізнеси в галузі креативної економіки, досвід впровадження smart city в Україні та світі.

 Титульний спонсор Kyiv Smart CIty Fotum 2019 — світового лідера у галузі цифрових платежів – Visa.

Visa має унікальну експертизу та досвід у реалізації проектів концепції smart city: безконтактні оплати проїзду у громадському транспорті, картка містянина, мобільне паркування, рішення для онлайн-оплат міських та комунальних послуг, платежі за допомогою QR-кодів тощо. Банківські картки вже далеко не єдиний засіб платежів в Україні – Visa постійно впроваджує інновації у сфері «connected commerce», коли практично будь-який підключений пристрій може здійснювати платежі: мобільний телефон, смарт-годинник, платіжний браслет або кільце. Таким чином Visa наближає світ до майбутнього без готівки.

На території Kyiv Smart City Forum 2019 ви зможете відвідати Visa Smart Cashless Cafe та дізнатися про новини та рішення інноваційної платіжної мережі.

ПРОГРАМА таСпікери

Ранкова 08:30- 

кава та реєстрація учасників 09:30 

ГОЛОВНИЙ КОНГРЕС-ХОЛ (3 поверх) 

09:30- 10:00 

ВІТАЛЬНІ ПРОМОВИ 

10:00- 12:10 

СЕКЦІЯ І. SMART CITY. КРАЇНА В СМАРТФОНІ Доповідачі: 

12:10- 12:30 

Перерва на каву 

ГОЛОВНИЙ КОНГРЕС-ХОЛ 

(3 поверх) ХОЛ «А» 

(3 поверх) ХОЛ «B» 

(3 поверх) 

ПРОГРАМА 3 поверх 

09:30-09:45 Віталій Кличко Київська міська державна адміністрація 

10:00- 10:20 Джеймі Хейвуд Генеральний директор, регіон Північна та Східна Європа, Uber 

10:20-10:40 Едуард Думітраску Президент Всесвітньої організації Smart Cities, президент Румунської асоціації розумного мі- ста та мобільності 

10:40-10:55 Ігор Ніконов Засновник, KAN Development 

09:45-10:00 Юрій Назаров Департамент ІКТ, КМДА 

10:55-11:10 Алекс Тан Директор з питань інно- вацій, M1 Limited, Сінгапур 

11:10-11:30 Айвар Рийсалу Віце-мер м. Таллінн, Естонія 

11:25-11:35 Маліка Бектурова Заступник мера, Нур-Султан, Казахстан 

11:35-11:50 Євген Лісняк голова департаменту стратегі- чних парт-нерств и взаємодії с фінтехами, Україна, країни СНД та Південно-Східна Європа, VISA 

11:50-12:00 ELKO Представник 

12:00-12:10 Нагородження конку- рсу SMART CITIES UKRAINE 2019 

СЕКЦІЯ II. SMART ARCHITECTURE. УРБАНІ- СТИКА. Модератор: Дмитро Аранчій, головний архітектор та засновник майстерні Dmytro Aranchii Architects 

Доповідачі: 12:30-12:50 Ден Кінкед, Архітектор та Директор На- ціональної практики міського дизайну, США 12:50-13:10 Пітер Бішоп, професор міського ди- зайну, школа архітектури Бартлетта, Університетський коледж Лондона, Велика Британія 13:10 – 13:25 Андрій Вавриш, Генеральний директор, SAGA Development 

13:25 – 13:40 Дмитро Васильєв, головний Архітек- тор, компанія ARCHIMATIKA 

13:40-14:00 Франческо Фреза, архітектор, співзас- новник студії архітектури Piuarch, Італія 12:30- 

12:30-14:00 СЕКЦІЯ IV: SAFE CITY 14:00 

Модератор: Микола Пихтін, в.о. генерального директора, КП “Інформатика” Доповідачі: 12:30-12:40 Сергій Магдій, начальник управління зв’язку та телекомунікацій, ГУНП у м.Києві 12:40-12:50 Роман Ткачук, начальник управління з питань цивільного захисту, департамент міського благо- устрою КМДА 12:50-13:00 Олександр Попов, радник міського голови з пи- тань інформаційних технологій (м.Харків) 13:00-13:10 Представник компанії ЕЛКО 

Дискусія 

14:00- 14:30 Перерва на каву 

12:30-14:00 СЕКЦІЯ III : КРЕАТИВНА ЕКО- НОМІКА. CУЧАСНІ ТРЕНДИ SMART CITY Модератор: 

Доповідачі: 12:30-12:45 Адольфо Борреро, президент, Smart City AMETIC та CEOE, Іспанія 

12:45-12:55 Ярослава Бойко, координатор, ініціатива Kyiv Smart City 

12:55-13:10 Єгор Чернєв, народний депутат Укра- їни; експерт з інноваційної економіки 

13:10-13:20 Андрій Алійкін, голова департаменту інноваційних платіжних технологій, VISA 

13:20- 13:35 Рубен Ньювенхаус, генеральний дирек- тор TechConnect, Голова Міжнародної консультативної ради, Амстердам 

Дискусія 

ГОЛОВНИЙ КОНГРЕС-ХОЛ 

(3 поверх) ХОЛ «А» (3 поверх) ХОЛ «B» 

(3 поверх) 

14:30- 16:00 

СЕКЦІЯ V. SMART TRANSPORTATION. УП- РАВЛІННЯ ТРАФІКОМ Модератор: Володимир Шульмейстер, Перший за- ступник Міністра інфраструктури Укра- їни (2014-2016), Директор напряму «Інфраструктура майбутнього», Український інститут майбутнього 

Доповідачі: 14:30-14:45 Дмитро Беспалов, директор А+С Україна, радник заступника голови КМДА по транспорту 

14:45-15:00 Мохамед Аль Рахале, провідний менеджер проектів smart city м. Амман, Йорданія 

15:00-15:15 Георгій Соколянський, Голова з розви- тку у країнах Центральної та Східної Єв- ропи, Uber 

15:15- 15:25 Андрій Яворський, віце-президент зі стратегії, GlobalLogic 

15:25-16:00 Дискусія 

14:30-16:00 СЕКЦІЯ VI: SMART ENVIRONMENT. ДОВКІЛЛЯ Модератор: Світлана Коломієць, радник Голови Держенергоефективності, експерт з пи- тань управління відходами 

Доповідачі: 14:30-14:45 Маттіас Фогель, виконавчий директор з управління відходами Центральної та Східної Європи та Директор по Україні VEOLIA, Німеччина 

14:45-14:55 Андрій Гнап, керівник проекту Waste Ukraine Analytics 

Андрій Зінченко, засновник та голова енергокооперативу «Сонячне місто» 

14:55-15:05 Ірина Черниш, співзасновниця, Saveecobot/ Save Dnipro Павло Ткаченко, співзасновник, Saveecobot/ Save Dnipro 

15:05-15:15 Ярослава Бойко, координатор, ініціатива Kyiv Smart City 

Анджей Кшишкув, директор proGEO sp. z o.o, Польща Петро Пантелеєв, заступник Голови КМДА, відпо- відальний за сферу ЖКГ 

Дискусія 

14:30-16:00 КРУГЛИЙ СТІЛ «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ» Модератор: Олена Бойцун, Директорка з інвестицій, Центра- льна та Східна Європа, Luminate, Україна 

16:00- 16:20 

Перерва на каву 

ГОЛОВНИЙ КОНГРЕС-ХОЛ 

(3 поверх) ХОЛ «А» 

(3 поверх) ХОЛ «B» 

(3 поверх) 

16:20- 16:30 

16:30- 18:00 

Нагородження переможців Uber Smart Mobility Hackathon 

СЕКЦІЯ VII. BLOCKCHAIN. DIGITAL SMART CITY. 

Модератор: Павло Кравченко, Виконавчий дирек- тор, Distributed Lab Доповідачі: 16:30-16:45 Дрік Наталія, голова Blockchain Association of Ukraine 

16:45-17:00 Леонід Хацкевич, Голова IoT напря- мку, 482.solutions 17:00-17:15 Михайло Чобанян, Засновник першої публічної крипто-біржі в Східній Європі та СНД – Kuna.io 17:15-17:30 Крістіан Гайгер, головний директор з цифрових технологій, м. Санкт-Галлен, Швейцарія 17:30-17:50 Франс-Антон Вермаст, Радник зі стра- тегії та smart city амбасадор, Amsterdam Smart City, Нідерланди 

16:20-18:00 СЕКЦІЯ VIII. SMART GOVERNMENT. ВІДКРИТЕ УРЯДУВАННЯ. КРАЇНА В СМАРТФОНІ. Модератор: Сергій Лобойко, Голова Центру Розвитку Інновацій, координатор «Е-демократія» KyivSmartCity, Громадського Бюджету Ки- єва, проекту “Е-рішення для громад” (програма U-LEAD) Доповідачі: 16:20-16:30 Імант Брейдакс, генеральний директор платформи ініціатив громадян ManaBalss.lv/ MyVoice, Латвія 

16:30-16:40 Юрій Назаров, Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, Київська міська державна адміністрація 

16:40-16:50 Микола Козлов, Директор, компанія FDI, ІТ-архітектор проекту “Е-рішення для гро- мад” 

16:50-17:00 Андрій Боровик, Виконавчий директор, Transparency International Ukraine 

17:00-17:10 Володимир Кондзьолка, Директор комунальної установи “Інститут міста Дрогобича”, Дрогобицька міська рада 

17:10-17:20 Йорданка Томкова, Старший радник з питань електронного управління, Фунда- ція INNOVABRIDGE, Швейцарія 

Дискусія з учасниками секції 

РЕЙТИНГ УКРАЇНСЬКИХ МІСТ ПО ВЕРСІЇ ЖУРНАЛУ «ФОКУС» 

18:00- 21.00 

Офіційне закриття форуму та вечірній фуршет 

ПРОГРАМА 1 поверх 

09:00-18:00 Робота виставки 

ЗАЛ «ЛЕКТОРІЙ 1» 

(1 поверх) ЗАЛ «ЛЕКТОРІЙ 2» 

(1 поверх) СЦЕНА ВИСТАВКОВОЇ ЗОНИ 

(1 поверх) 

10:00-10:30 

10:30-11:00 

11:00-11:30 11:00-11:20 Hikvision 

11:30-12:00 11:20-11:40 ELKO Україна 

12:00-13:30 12:00-12:30 

VISA Visa Cashless City Discussion Модератор: Євген Лісняк, голова департаменту стратегічних партнерств и взаємодії с фінтехами, Україна, країни СНД та Південно-Східна Європа, VISA 

12:00-13:30 CISCO / IT-Integrator / ERC Назім Латипаєв – Керівник департаменту архітек- турних рішень, Cisco Systems Юрій Орєшкін-Керівник КП «Центр управління ін- формаційними технологіями», Запоріжжя 

12:15-12:30 Презентація міст. Харків 

12:30-13:00 12:30-12:45 VISA 12:45-13:00 VISA 

13:00-13:30 13:00-13:15 Synergetica 

13:30-14:00 13:30-17:30 

ELKO Україна 14:00-14:30 Детальна програма узгоджується 14:00-15:00 Лекція для студентів ВУЗів 

14:00 – 14:15 14:30-15:00 Віктор Огнев’юк, ректор Київського універси- 

тету імені Бориса Грінченка, доктор філософсь- 

14:30-14:40 Next Bike 

15:00-15:30 

ких наук, професор, академік. Тема виступу: “Університет Грінченка у проекті Kyiv SMART CITY” 14:15 – 14:30 Ірина Щербина, доцент, експерт з освіти, Державний університет зв’язку Тема виступу: Як стати проектувальником 15:30-16:00 

Smart міст 14:30 – 15:00 Вікторія Михаленко Помічник аташе с питань культури, Посольство США в Україні 

Тема виступу: Освітні можливості для студентів від посольства США в Україні 15:00-15:15 Христина Ковкрак, Презентація Kyiv Smart City School 15:15 – 15:30 Назар Костюк, Діджитал професії для школярів 15:30-15:45 Олександр Павленко, «Онлайн-платформа Choizy – ефективна допомога школярам у проф- орієнтації» 15:45-16:00 Пилип Штеренталь, Smart-технології для smart- шкіл 

16:00-16:30 16:05-17:00 Global Logic 

Workshop 1 16:30-17:00 16:00-18:00 УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖ- 

ЦІВ ПРОЕКТІВ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ 17:00-17:30 17:00-18:00 Global Logic 

Workshop 2 17:30-18:00 

Leave a comment

Send a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *